reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Dziewczyny cierpliwości! :)
od 23 marca ma przyjść ocieplenie, wtedy będzie można dzieciaczki poganiać, a teraz to po co mają na to zimno wychodzić :laugh:

ja obserwuję u siebie tendencję odwrotną - im bliżej tym wolałabym odsunąć to jeszcze w czasie- to chyba trochę dziwne? ::)
 
reklama
hej! udało mi się dopaść do kompa ;D
powiem wam tak - śpijcie dziewczyny, nie marnujcie nocy na wyczekiwanie skurczy, które i tak przyjdą wtedy jak już będzie czas ;)
mam się nieźle; trzymam za was kciuki!
 
Dziewczyny ja mam dzisiaj termin a tu cisza jak makiem zasiał :( ile jeszcze?? od jutra chyba będą najcięższe dni mojej ciąży!! echhh :( KUBUSIU WYCHODZ JUZ DO MAMUSI!!!!!
 
Ja postanowiłam już nie czekać (chociaż nie wiem jak mi się to uda... ::) ) Dziś mam plan na moją kuchnię (chcę poszorować szafki i wypucować to co potrzeba) i postanawiam uzbroić sie w cierpliwość , zobaczymy na ile to mi się uda :)
 
hehehe suwaczek mi zniknal taki z niebieskim misiem-pomyslal ze juz urodzilam ;D
dzis moja śp.mamusia ma imieninki wiec fajna by byla data,no ale coz

mi sie wydaje ze wy wszystkie urodzicie a ja na samiutkim koncu zostane.................

aniam pisz pisz do mnie smski-zobaczymy ktora pierwsza ;)
asiabeti wiem co czujesz ale dajmy na luz 8) moze wtedy cos tam zagrzmi
iwosz teraz to madrala z ciebie co ;)a jak twoj maly sie spoznial ;)

a ja zaczynam miec juz schizy typu:stare lozysko,zielone wody ::)

jutro do szpitala na ktg i zobaczymy czy sie cos szykuje czy cisza
 
a mnie powoli szlag trafia od telefonów "jak się czujesz", "to na kiedy masz termin" - choć wiedzą, "a boisz się porodu" itp. wrrrr
wyłączyłam dzwonek w tel. stacjonarnym :laugh:
 
osinka ja ostatnio mialam nawal smsow o identycznej tresci "czy juz urodzilam" i takich doslownie z 20,szlag mnie trafial
 
Ja ostatnio na pytania w stylu: urodziłaś? Odpowiadam: TAK I ROBIĘ Z TEGO MOJĄ MAŁĄ TAJEMNICĘ!!! Spróbujcie, warto usłyszeć zdziwienie w głosach... :) Polecam
 
reklama
ale tu dzisiaj ruch od rana!!!!
z nowym tygodniem nowe nadzieje ;D ;D ;D ;D

osinka, sylwia - ja tu na pewno jeszcze zostanę, bo planuję ten tydzień przeczekać - od czwartku mam bardzo napięty i ambitny plan towarzyski :laugh: :laugh: :laugh: - przyjeżdża przyjaciółka z Angli, ostatnie odwiedziny u znajomych i okrągłe urodziny mojej mamy w niedzielę :), potem we wtorek dentysta, no i ewentualnie mogę rodzić ;D ;D

poza tym muszę wykonać pewną makabryczną czynność - odmrozić lodówkę!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: - bidulka półtora roku tak chodzi bez odmrażania! :laugh: - nie wiem jak się do tego zabrać, bo instrukcja gdzieś się zapodziała!
 
Do góry