reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Osinko strasznie mi przykro, ale wierzę, że będzie dobrze - na pewno wszytsko będzie ok. Nie martw się kochana !
A mi też jest tak strasznie msutno ,jestem strasznie rozbita... Miałam okropny sen. To znaczy niby dobry, ale wyłam w Rafała ramię w nocy chyba pół godziny. Śniło mi się, że przyszedł Dawidek i mówił, że jest mu tam dobrze. Że ma taką ładną buzię (po operacji miał zniekształconą) i jest szczęślwy.... Wyglądał jak przed chorobą i to był naparwdę on, te same oczka, te samo zachowanie...... Boże kiedy to przestanie do mnie wracać w nocy ??? Za każdym razem czuję się tak rozbita....
 
reklama
osinko nie martw sie na zapsa
nie wiem jak lekarz tak prorokuje jak jeszcze nie masz rezonansu poza tym mój mąż miał operację na 2 kolana i szybko doszedł do siebie a jest trenerem jego zawodnicy tez są krótko wyłączeni z treningów

więc nie myśl na zapas
póżniej na spokojnie zrobisz RM i zobaczysz bez tego nie można tak sobie okreslic uszkodzenia stawu
głowa do góry

mój mąż miał śruby w kolanie
a atobie napewno to nie grozi
 
Osinko, będzie dobrze! Wszystko się ułoży, nie martw się teraz kolanem, skup się na dzidzi, potem zajmiesz się resztą! Może nie będzie tak źle, jak to dzisiaj widzi lekarz?

Ja dziś znowu między 3.00 i 6.00 nie spałam. Nie wiem, o co tu chodzi, ale to się powtarza co noc. Mały wtedy wprost szaleje. Dziś w nocy tak strasznie kopał, że nie mogłam w ogóle uleżeć w żadnej pozycji. Aż się bałam, że coś się mu stało. Za to o 9.00 jest pogrążony w najgłębszym śnie. Oj, coś czuję, że mnie czekają ciężkie nocki z moim synkiem!
 
a ja się budziłam co chwilę było mi duszno i źle spocona by łam a do ego jak zasnęłam obudziłam się na plecach z wytrzeszem oczu bo normalnie mały mi flaki sprasowAł
 
ja tez mam nocne przeboje - nie potrafie zasnac po rundce do ubi (kilka raz na noc), potem rano ledwo zyje no i male za kazdym razem sie budzi i buszuje:) ale najgorsze sa wieczory bo wtedy moj dzieciaczek kladzie mi sie na pluca i nie moge oddychac, perswazje nie pomagaja:) albo mam zgage gigant lub refluksy (fuj). czy wy tez jestescie caly czas takie glodne???ja non stop bym jadla!
 
Osinko- mojemu mężowi lekarka powiedziałą, że jego wyniki mogą wsazywać na obecność wirusa zapalenia wątroby typu C.
Mało nie padłam! Zrobił badanie i wyszło, że to nie żaden wirus.
Dopiero po badaniach będzisz się zastanawiała co dalej.
Może się okazać, że lekarz wyrokował na wyrost.
 
dzięki dziewczynki!
mokkatte - od operacji już się nie wywinę, wywijałam się już 3x ;) mam juz nawykowe zwichnięcia rzepki
po ciąży zrobię ten rezonans i wtedy na maxa zacznę się martwić! w sumie to najwazniejsze - teściowa deklarowała, że przyjedzie i mi pomoże przy maluchu, więc o malucha będę spokojna, ale wiem, że będę tęsknić!!!!
 
Osinko ja też miałam jeszcze do niedawna straszne problemy z kolanami. Mam jakąś tam wadę wrodzoną rzepek i moje kolana są po prostu do bani. Lekarz ja je zobaczył to stwierdził, że nie można nic zrobić oprócz plastyki kolana. U mnie w kolanach jest wszystko luźne, nic się nie trzyma.... Miałam przez dwa miesiące rehabilitację - ćwiczenia, naświetlania jakimś tam światełkiem (nie pamiętam jak się to nazywało ;) ) i ćwiczenie mięsni za pomocą takich jakby prądów. Mi pomogło. Może pogadaj z lekarzem czy jest to ostateczne wyjście.
 
reklama
MamaBoo - ja to wszystko już miałam kilka razy + własne ćwiczenia, siłownię, rower. U mnie trzeba usunąć łękątkę, bo jest zmiażdżona i skrócić wiązadła, bo nie trzymają rzepki na miejscu, dlatego mi zwiewa ze stawu. ;)
 
Do góry