reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

sylwia532 pisze:
kinga ja to samo wyczytalam w gazecie(byl artykul o pologu) ze na pocztku np w szpitalu wlasnie na stojaca pod prysznicem........

ja też o tym czytałam, ale mam zamiar wypróbować jeszcze inny sposób ... w bidecie po strumieniem wody ;D ;D ;D (to może być szybsze niż prysznic)
 
reklama
.... hmmmmm .... ja czytałam że to chodzi właśnie o wodę ::) , żeby rozluźnić się i odrazu obmywać ranę ...

a przekonamy się w praktyce :laugh:
 
penie masz rację

Rozmawiałam kiedyś o tym z moją sąsiadką i powiedziała mi, że ona nie mogła zrobić siku po porodzie i jak ją nastaraszyli cewnikowaniem, poszła do WC, pielęgniarka jej pusciła wodę i poszło... Ale mówiła, że piekło...
Dlatego ja sobie pomyslałam, że na siedząco chyba inne mięśnie działają, na stojąco człowiek bardziej rozluźniony...

Ale teoria!!! :)
 
Osinko ja mialam taka jazde przedwczoraj- maly sie nie ruszal prawie 10 godzin- nawet jak probowalam go roznymi sposobami sprowokowac do ruchu- nic po prostu nic- w zyciu sie jeszcze tak nie denerwowalam, wylam pol nocy, po czym zasnelam z wyczerpania i rano obudzilo mnie dzikie skakanie w brzuchu! Pytalam wczoraj ginki- powiedziala ze to normalne i nie mam patrzec w skali godziny na ruchy malego tylko w skali dnia ( łatwo powiedziec)
 
nie martw się osinko , ja zauważyłam , że moj mały coraz bardziej zaczyna różnicować pory na porę czuwania i porę sny, a jak śpi, to wykonuje tak nieznaczne ruchy, że ja ich poprostu nie czuje, przekonałam się obserwując dzidzię przy ostatnim usg i felqua dobrze ci napisała o tym co powiedziała jej gin, bo ja ostanio czytałam o liczeniu ruchów maluszka i robi się to w skali dnia w porach aktywności dzidzi po 30 tyg ciąży


głowa do góry, agata da ci do wiwatu najpewniej wieczorem , kiedy będzisz chciała błogo poodpoczywać ;) :laugh:
 
dziewczyny a czy macie jakies skurcze?? bo ja przynajmniej raz dziennie mam taka serie ktora w sumie trwa jakies 5-10 min i jest bardzo bolesna, dzisiaj sie poplakalam. przy dluzszym chodzeniu mam takie poszczypywanie i tez te skurcze ale one same ustepuja i dalej sie nic nie dzieje (no poza tym ze maluszek strasznie kopie) nie wiem czy to normalne bo mama mnie straszy ze powinnam pojechac sie przebadac
 
reklama
Do góry