reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

a ja mam dobry humorek dziś. zamówiliśmy w końcu meble do pokoju. i znalazłam na targu te fajne misiate kocykiw normalnych cenach, tzn. w wym 70x110 po 28zł a w wym. 110x140 po 38zł. i nie wiem który rozmiar wziąc???
 
reklama
Kinga - nie wiem czy to normalne, ale jak możesz to zadzwoń do swojego lekarza lub dla bezpieczeństwa wsiadaj w taksówkę i jedź do szpitala. Te bóle są regularne?
 
iwosz, w nocy po nospie mi przeszło.
rano poszłam na zakupy i poz zakupach mnie złapało, wzięłam nospę, przeszło
teraz wzięło mnie o 14, potem jakieś 15 minut przerwy, poszłam się wykąpać i jakby trochę złagodniało, ale nie puściło, więc wzięłam dwie nospy

nie mam telefonu do ginki :(
 
ja też mialam takie bóle jak miesiączkowe ale to było gdzieś okolo 6misiąca
i w sumie dość szybko przechodziły nawet nospy nie brałam
warto zgłosić sie do ginki
 
kinga mnie też nieraz łupie w krzyżu i ciągnie brzuch jedni twierdzą że to norma inni że nie

NOSPĘ bierz może regularnie maksymalna dawka do 3 razy dziennie nospa forte czyli tak jak 3 razy dziennie po 2 tabletki małej NOSPY, ale jak mężuś się przykula to może podjedzcie do lekarza jak ci nie przejdzie
 
Kinga - myślę, że jak to się będzie powtarzać to pojedź na wszelki wypadek do lekarza. A teraz po no-spie idź się położyć i może zrezygnuj juz z wszelkiej aktywności. To mogą być skurcze i dobrze byłoby sprawdzić czy nie wpływają skracajaco na szyjkę. Ale na razie połóż się i jak nie przejdzie to pojedź do szpitala. No - spa zaczyna działać najwcześniej po pół godzinie, godzinie.
 
kurcze ja nigdy nie lubie dzwonić do ginki
jak mam jakies wątpliwosci wole poszukac na necie albo na bb
bo jakos tak czuje jakbym panikowala i przesadzalaa
ale to poprostu troska o dobra maluszka :)
 
kinga a tak wogóle to myślę że czas na zmniejszenie tempa i obrotów
kasiula ja dzwonię do lekarza często i się nie przejmuję gdybym była lekarzem gin to bym tego nie robiła od czego oni są ;)
 
reklama
Do góry