reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

osinko a ciocia fionka mówiła żebyś się nie zamartwiała i poczekała aż się ściemni ;) :laugh:

magdalenaB posłuchaj mamy, napewno nie zaszkodzi sprawdzić o co chodzi a przynajmniej zadzwoń do swojej gin!
 
reklama
magdalenaB pisze:
dziewczyny a czy macie jakies skurcze?? bo ja przynajmniej raz dziennie mam taka serie ktora w sumie trwa jakies 5-10 min i jest bardzo bolesna, dzisiaj sie poplakalam. przy dluzszym chodzeniu mam takie poszczypywanie i tez te skurcze ale one same ustepuja i dalej sie nic nie dzieje (no poza tym ze maluszek strasznie kopie) nie wiem czy to normalne bo mama mnie straszy ze powinnam pojechac sie przebadac

weż sobie nospę ale mama dobrze ci radzi lepiej sprawdź co i jak będziesz spokojniejsza

Osinko
dobrze że już Agaciorek popdskakuje sama mi mówiłaś że po wielkim wysiłku czas na odpoczynek ;) ;) ;) ;)
 
kaśka teraz to już chyba z tym bzruchem mamy tak wszsytkie poza małymi wyjątkami mi też się spina]
ale podobno 10-15 spięć na dobę to norma

macica ćwiczy podobno jesli nie bolą i nie są reguralne a trwają około 15-30 sek to skurce Braxtona-Hicksa
 
boszzzzz nie spałam całą noc! a jak już do cholery udało mi sie o 5 30 przysnąć, to o 8 obudził mnie pier...... bank, który przysłał mi sms w ramach usługi z której zrezygnowałam!!!
najgorsze w tym nocnym nie spaniu jest to, że łapię jakieś schizy i się denerwuję jakimiś głupotami które wymyślam :mad:
poleciałabym na teneryfe, wypiła drinka i popływała w basenie ale mnie w takiej zaawansowanej ciąży do samolotu nie wpuszczą........ i oczywiście tylko dlatego tego nie zrobię >:D
 
reklama
cześć dziewczyny! jest mi koszmarnie smutno :(
własnie wróciłam od ortopedy, lekarz powiedział, że mam na 100% uszkodzony staw kolanowy po tym zwichnięciu, mam się szykować jak najszybciej po porodzie na operację, inaczej zmiany zwyrodnieniowe uszkodzą staw nieodwracalnie :(
na razie lekarz ma zwizane ręce, dał mi tylko skierownie na usg kolana, a zaraz po porodze czeka mnie rezonans magn kolana
mam sobie zarezerwowac kilka miesięcy na operację, rehabilitację itp. :(
jak ja zostawię moja kruszynkę w domu?! chce mi się płakać :(
 
Do góry