reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Witajcie,
Troche mnie nie bylo - bylismy nad morzem. A nad morzem...oglednie mowiac porazka...Po pierwsze jestem zmeczona i pobytem i podroza (wracalismy pociagiem w nocy i spalo sie super, ale to zawsze w drodze). Pogoda byla fatalna - z 9 dni tylko 2 sloneczne i to przez kilka godzin (nigdy wieciej polskiego morza :wściekła/y:), ale najgorsze, ze Paulinka rozchorowala sie w srode do konca pobytu (tj do wczoraj) siedzielismy w pokoju:-( Dostala biedactwo zaplenia oskrzeli. Najpierw myslalam, ze obejdzie sie na samym katarku, ale niestety - w czwartek musielismy wlaczyc antybiotyk;-)Dostala Ceclor. Na szczescie od razu zadzialal. Jutro wizyta kontorlna u naszego piediatry.
Podlamana jestem tym wyjazdem...Bardzo sie cieszylam i guzik...Moze jak sie porzadnie wyspie to humor mi sie polepszy:tak:
 
reklama
normalnie boję się zapeszyć!!!! w poniedziałek powiem:happy2:

fionka - to może za 10 dni razem potestujemy:-), bo tak zerknęłam na Twój suwaczek


no to widzę koga że decyzja podjęta :-) fajnie by było tak równocześnie ;-) a i podłączyła bym się chętnie do tych wakacji u Osinki napewno by się ucieszyła z czwórki dodatkowych dzieci :cool2::rolleyes:

lolcia zdrówka dla Mata, mam nadzieję że już wszystko ok:tak:
 
a i podłączyła bym się chętnie do tych wakacji u Osinki napewno by się ucieszyła z czwórki dodatkowych dzieci :cool2::rolleyes::tak:

myślę, że Osinka bardzo ne czwóreczkę liczy tylko nie śmie nas tak wprost poprosić:-p:-p:-p:-p

lolcia - co u Mateusza?

kelts - współczuję walki z choróbskiem - a gdzie byliście dokładnie?? - bo my w poprzedni weekend pod Kołobrzegiem i mieliśmy 3 piekne słoneczne dni???
 
Mato jeszcze wczoraj w południe miał gorączkę.
Już rozrobiłam antybiotyk (zawiesina), żeby go podać.
Ale gorączka momentalnie spadła i wieczorem nie to samo dziecko - uśmiechnięty non stop.
Więc nie podałam. Jakby coś dziś idziemy do lekarza.
W nocy gorączki nie było i jak zasnął o 22 tak przed chwilą zadzwoniłam do domu.....a Mato i J. jeszcze śpią (teraz pewnie nie bo ich obudziłam:zawstydzona/y:).


kelts współczuję pogody, my też niedługo nad morze i ja mam wizję innej pogody niż Twoja:-D
a jakby cos to koga przywiezie ją ze sobą - skoro ma takie szczęście:-D
Napisz jak Paulinka po kontroli u lekarza.

Osinka to może otówrz jakieś domowe przedszkole to ja Ci kiedyś kogoś podeślę:-D.
 
ależ się uśmiałam czytając coście tu naprodukowały :-D:-D:-D:-D

nie ma problemu, mamy ogródek, a w nim prywatny plac zabaw Agatki, mam nadzieje, że moja córka będzie gościnna ;-)


matko, ale wczoraj miałam cudny dzień dziewczyny!!! byliśmy na wycieczce za miastem, zwiedzaliśmy cudne, stare High wycombe z zabytkowymi domkami, pięknym kościołem i starym cmentarzem! cudo!!!!

potem trafiliśmy przypadkiem na targ, gdzie wszyscy się zjeżdżają i sprzedają niepotrzebne - nowe i używane rzeczy... nie mogliśmy wrócić do domu!!!! musieliśmy składać siedzenia w samochodzie!!!! a niby mamy dosyć duże kombi..

kupiliśmy Agatce 2 rowerki :zawstydzona/y: jeden z Bobem budowniczym a drugi taki normalny trójkołowiec... jeździk ... zjeżdżalnię... tablicę do rysowania - z jednej strony rysuje się kredą, a z drugiej mazakami... masę specjalnych magnesików do tablicy i wiellllllllllllllllllki tor z przeszkodami i samochodami na baterie.... nowy, zapakowany w oryginalny karton!!! rewelacja!!! i wydaliśmy tylko UWAGA!!!! 11 funtów!!!:cool2:
 
szkoda, że trafiliśmy tam jak już wszyscy się pakowali.... byliśmy za późno - po 17, musze się dowiedzieć kiedy będzie nastepny targ i o któej najlepiej tam jechać! pojedziemy autem bez części tylnego siedzenia chyba :cool2:
 
Osinka ja proponuję, żebyś lepiej ciężarówkę wynajęła:-D:-D:-D
Sama wybrałabym sie na takie zakupy:tak:
 
Osinka ja proponuję, żebyś lepiej ciężarówkę wynajęła:-D:-D:-D
Sama wybrałabym sie na takie zakupy:tak:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobra myśl z tą ciężarówką... albo zostawię ogłoszenie - proszę nie jechać na targ, wszystko zwozić do mnie na ogród ;-)

już wszystko zaplanowane - jedziemy następnym razem z kolegą na 2 samochody, naszym i jego land roverem :rofl2:
 
reklama
Koga bylismy w Miedzyzdrojach. Wszystko fajnie ale ta pogoda nieco nam nie wyszla. No i chory maluch oczywiscie.

Lolcia mam nadzieje ze traficie na lepsza pogode:-)A jesli chodzi o Paulinke i nasza wizyte u lekarza, to mamy zapalenie oskrzeli w toku:-( Kolejna kontrola w czwartek i do tego czasu ciagle antybiotyk. Nasza pediatra nie pochwalila wyboru leku przez miejscowego lekarza, no ale innego wyjscia nie bylo...Ja widze u niej poprawe, bo nie kaszle mocno i mija katar.
 
Do góry