reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
lolcia - my już raczej na pewno będziemy w tym Świnoujściu - mężyka wpisali na listę - tylko teraz kwatery szukamy! - nie masz czasem jakichś namiarów?
to chyba nam spotkanko wypali:-)

dziewczyny pls trzymajcie kciuki za mojego małża kochanego!!! w weekend gra turniej, w którym jest mega boska i absolutnie rewelacyjna nagroda główna, padnę ze szczęścia jak mu się uda!!!!!!!
 
koga trzymanie kciuków masz jak w banku ;-):tak::-) ale napisz koniecznie jaka jest ta główna nagroda żebyśmy wiedziały za co te odciski na kciukasach:-D
 
normalnie boję się zapeszyć!!!! w poniedziałek powiem:happy2:

fionka - to może za 10 dni razem potestujemy:-), bo tak zerknęłam na Twój suwaczek
 
koga namiarów nie mam, tylko jakoś wcześniej podałam adres internetowy kwatery, w której będzie moja siostra
www.villakapitanska.pl
ale ona bedzie tam pierwszy raz więc:confused:
ja w Świnoujściu będę od 2 do ok 13 sierpnia. Na priva wyślę Ci mój numer komórki to zadzwonisz do mnie.
ale sie cieszę:-)
a powiem Ci że jak ostatnio napisałam o tym spotkaniu to potem śniłaś mi się, że odwiedziłam Cię w Twoim nowym domu. troche dziwny to sen, Maks i Mateusz wogóle nie byli soba zainteresowani i bawili sie w różnych pokojach, a Twój dom......hmmmmm nic w nim do siebie nie pasowało:-D:-D:-D

I trzymam kciuki za Twojego Lukasa! Wygra jak nic. Czuje to:-D
 
reklama
Do góry