reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

ech ... rozmarzyłam się ... jednak wybieramy się we wrześniu do Maroka na 2 tyg. podróż "na dziko" - poczytałam relacje w necie - są świetne, przewodnik właśnie do nas idzie pocztą i trzeba będzie opracować zarys jakiejś trasy, żeby skrzętnie ominąć miejsca turystyczne dla białych :happy2: musimy tez mieć plan B na wypadek jak Maks nie zagustuje jednak w podróżowaniu autobusem z kozami i kurami:happy2:

wpadłam też na geoblog chłopaka, który wybrał się w podróż do okoła świata - w kilu miejscach, w których był też byliśmy ... bosko tak powspominać ... oby było nam dane tak się jeszcze powłóczyć ... chciałabym pokazać Maksowi (i może innym potomkom), że można żyć inaczej, za parę groszy albo za uśmiech "na pace" i niekoniecznie w luksusie zwiedzać świat no i jak różnorodnie jest na świecie ....:sorry2:
 
reklama
koga podziwiam Cię:tak:Odważna jesteś.
:-D:-D:-Daż sie obawiam spotkania z Tobą -a nóż zaproponujesz spotkanie w łódce na otwartym morzu:-D:-D:-D
 
To mnie uspokoiłaś:-D
Tylko przy okazji studiowania map Maroka, opracuj mapę odnalezienia się na plaży:-D
Chociaż moje gabaryty i brak opalenizny napewno będą mnie wyrózniać z tłumu:-D
 
ja póki Tit nie podrośnie odpuszczam szalone wyprawy. ja w ogóle jestem nauczona jeździć na własną rękę, bez biura podróży.

Koga -a na co Maksa szczepisz?
 
o matko! koga, aleś Ty odważna!!! ja miałabym cykora jechać w tak inny świat...

mnie marzy się bardziej "cywilizowane" odkrywanie świata - rowery z Agatką :-)


no i na koniec napiszę Wam, że jestem wk.... sąsiad obok ma bardzo dziwnego psa, który rzuca się na właściciela... ten cholerny pies przeskoczył własnie drugi raz nasz płot... za pierwszym razem chciał pogryźć KRzyśka jak go wyganiał... dzisiaj znowu wskoczył na nasz ogródek... zrąbałam właściciela psa...ale on nie lepszy niż ten pies.... chyba pojedziemy do sklepu i kupimy płot - bardzo wysoki :wściekła/y:

aż mi się nie chce myśleć... Agatka nie raz zostawała sama na ogródku i bawiła się w piaskownicy .... ja w tym czasie obiad w domu gotowałam.... ehhhhhhh

albo kupię dubeltówkę :angry:
 
każdy odkrywa sobie świat po swojemu :happy2: już mamy trochę doświadczenia w takim wóczeniu się więc wiemy mniej więcej jak zachować się bezpiecznie

osinko - ale z tym psem to rzeczywiście skandal - kupujcie płot i tyle

lolcia - zdzwonimy się i będzie ok:happy2:

kaśka - z zalecanych szczepień to tylko takie pospolite choroby "brudnych rąk", muszę przjrzeć co Maks już dostał w pakiecie, ale nie wiem czy będę szczepić:confused:
 
koga, uwielbiam takie odkrywanie świata... nie przez biura podróży, nie lubię kłębić się w tłumie turystów :-p tylko ja cykor jestem i boje się nieznanego... tzn. np. Afryki, dzikich krajów typu Pakistan, Afganistan... muzułmanów... może wynika to z niewiedzy... nie wiem :zawstydzona/y:
 
no ta Afryka też mnie aż tak nie zachwyca - tyle, że Maroko dosyć blisko - wolałabym Azję albo Amerykę Poł. - ale tam długi lot i jakby co możliwość powrotu do cywilizacji gorsza, więc Maks jeszcze za mały:dry:
 
reklama
Osinko - a jak tam wyprzedaże w Anglii - widziałam loty z Poznania do Londynu za 100 zł to może warto by się wybrać:-D
 
Do góry