reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Dziewczyny udanych imprez życzę!
Ja zawsze mam wyrzuty sumienia jak zostawiam Mateusza, najbardziej jak wychodze do pracy:-(
Milla to z Kubusia śpioch prawdziwy:-DChociaż ja na mojego bąka nie mogę narzekać bo dziś i wczoraj spał w dzien po 3 godziny:rofl2:
Osinko oby choróbsko sie nie rozwinęło:no:
Felqua ja mam trzy pary ocieplanych spodni na dwór dla Matynia bo jak Jasio uwielbia wszelki kałuże:-D
tereska, kasiula, felqua jakbym była bliżej to zabrałabym wasze dzieciaczki na trochę, żebyście mogły gdzieś wyskoczyc i zabalować:rofl2:
izka teraz to już z górki - 11 dni to małe piwo w porównaniu do tego ile się juz nie widzieliście:tak:
 
reklama
Jej Osinko- faktycznie straszny pech z tym aparatem. Mnie tez to najbardziej sra jak mam przyjsc na okreslona godzine do lekarza a na miejscu okazuje sie ze mam czekac jeszcze kilka godzin bo maja poslizg...:wściekła/y:
Chyba dopadl Cie ten sam wirus ktory panuje tu na Wegrzech- mnie tez najpierw bolalo gardlo, potem zaczal sie potezny katar, a teraz wszystko przeszlo mi na oskrzela, przynajmniej Jas juz prawie odpukac zdrowy.
Zastanawiam sie co tam Kaska i Titek, jak dolecieli i jak sie maja. Nie macie zadnych info od nich?
 
I pusto w domu :-D Rafał chodzi jak struty, a ja nucę piosenki z ulubionych bajek Karoli, R. się wkurza na mnie :-D

Tatusina córeczka i tatuś córeczkowy :tak::tak::tak:

Mój brat ma opis na gg, że nikt nie mówił, że będzie łatwo... Ciekawe, czy chodzi o Lolkę??? :-D
 
Cześć dziewczyny, ja jestem w 7 m-cu i generalnie czuje się ok, tylko zastanawiam się czy mogę wybrać się w dłuższą podróż pociągiem ok 3,5 godz. Odkąd jestem w ciąży nie jeździłam pociągiem stąd te obawy. Co radzicie??
 
reklama
Do góry