reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

U nas niby nic wielkiego ale Maks ma ciągle katarek, Kamila kicha co jakiś czas a Ola pokaszliwała w nocy no i w końcu nie poszła do przedszkola... ale to ponad moje siły jak jest cała trójka to idzie zwariowac, Maks z Olą non stop się kłócą, wydzierają, wyrywają sobie różne rzeczy (Maks np. Oli włosy...) Jutro już ją wysyłam, przynajmniej poł dnia będzie spokojnie:dry:
 
reklama
Ja na jakiś czas znikam :sad: Jutro kładę się do szpitala na zabieg usuwania migdałków.

Będą mi to robić w znieczuleniu ogólnym, więc tak prędko raczej do domu nie wrócę. Trzymajcie za mnie kciuki - żeby było z jak najmniejszym bólem po zabiegu i bez powikłań.

Buziaczki dla Was wszystkich!
 
Ivka trzymaj się wycięcie migdałków też przeszłam, sam zabieg to pikuś, najgorsze są pierwsze dni po zabiegu - pamiętam jak się zastanawiałam czy ślinę już połknąć czy może jeszcze chwilę poczekać.
 
Kinga ja ostatnio kupiłam ten specyfik.....fuuuuuj ależ on okropny w smaku:baffled:
Chorowitkom zdrówka życzymy:tak:
Lolcia-a mi nawet tymianek i podbial smakuje, za to nienawidze Mucoanginu, neoanginu itp. Niestety tu nie ma tymianku i podbialu-lecze sie coldrexem i mlekiem z miodem i czosnkiem
 
Ivka, trzymaj się!!!


Ja polecam na gardełko do ssanie "Gardlox" - tani, smaczny i skuteczny :) Potwierdzone przez mnie i kilku moich znajomych :)
 
Ivka- trzymaj sie dzielnie ...:tak::-D:-)trzymam kciukasy aby wszystko sie udało i abys szybciutko do domku i do swoich facetów wróciła

Ja na gardło polecam Aflofarmu środek o wdzięcznej nazwie: 'Na gardło" ..rewelacja działa sutecznie przy tym nie wysusza sluzówki ..i nie drogi...a poniewaz ja mam non stop prawie niezyt gardła z racji moich problemów z gardłem i mega "jazzowego " głosu wiec tych specyfików wypróbowałam bardzo duzo ...ale ten srodek jest bardzo suteczny...ja to nawet w lecie nosze szaliki z cienkich taknin ...mam tak wrazliwe gardło
 
reklama
udalo mi sie :-):tak:
mam wyznaczone zabiegi fizykoterapeutyczne szczerze nie wiem jak to zrobilam :-) narazie na kostke pozniej kolana
mam chodzic na krioterapie (jak ja nie lubie zimna brrr), diadynamik, pole magnetyczne, masaz wirowy (;-)) i cos jeszcze
dostalam rowniez wniosek na orteze na kostke refundowana w 70 % - ale i tak 150 zl trzeba zaplacic
w srode do ortopedy z kolanami i zobaczymy co dalej....


Ivka wszystko bedzie dobrze nic sie nie martw :-):tak::-)
 
Do góry