reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Cześć dziewczyny, ja jestem w 7 m-cu i generalnie czuje się ok, tylko zastanawiam się czy mogę wybrać się w dłuższą podróż pociągiem ok 3,5 godz. Odkąd jestem w ciąży nie jeździłam pociągiem stąd te obawy. Co radzicie??

pewnie! jedź! w pociągu masz ułatwioną podróż, możesz rozprostować nogi, pospacerować, to nie to co autobus:-)
 
reklama
Osinka TY masz na imie Iwona ????????:confused: jakos bym na to nie wpadła

:ninja2:buziaki dla chorowitek aby nam nie poprzeziebialy inych zdorwych :-D:-D:-D

Kinia poloz sie spac moze z pizama Loli zeby byla blisko Was

Izka super ze mezulek wraca i Karol sie uciesz y ze tatko w domku ,a le mammulinka pewnie berdziej ;)
 
W Y S P A ł A M S I ę!!! :tak:

Całą noc mogłam się przytulać do własnego męża, Piguła nie przyszła między nas. Teraz wzięłam żelazo (mam słabe wyniki krwi :confused:) i czekam na śniadanie (pół godziny).

Sama nie wiem za co brać się w domu... Posprzątam tam, gdzie lola nie za bardzo daje (czyli szafy), a potem wypięknię się i pojedziemy strzelać :tak:
 
Kinguś - zazdroszczę!!! ale należy Ci się:-) i nie przemęczaj się tymi szafami, w końcu w szafach bałaganu nie widać:-D

no i miłej zabawy Tobie i Izce

a my wczoraj wybawiliśmy sie spontanicznie na koncercie T Love:-):-):-)

co do wyrzutów przez to że pracuję mam taaaaaaakie wyrzuty jak mam zostawić Maksa z innej okazji, że nie go zostawiam!:-( - jak wychodzimy wieczorem, tak jak wczoraj, to dopiero jak on już śpi - żal mi uronić każdą dodatkową minutkę:-(
przez całą budowę zostawiliśmy go rodzicom może z 2 razy, w tym raz ostatnio na 2 godziny jak pojechaliśmy wybrać płytki, bo z tym szatanem to niemożliwe
 
reklama
Do góry