reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

ewunia trzymaj sie kobietko!
bedzie lepiej :)

a mi dzis nadal niedobrze...
wczoraj gadałam z moją przyjaciółką przez GG (jest w Angli :( ) o swoich obawach , jej tez sie okres spóźnia i paru koleżankom jeszcze i żebym sie nie przejmowała, że napewno damy sbie rade
czułam się tak jakby to już było faktem...
tymczasem boję się robienia testu
boję się że wyjdzie pozytywnie....
przed chwilą rozmawiałam z teściową przez telefon, mówiła mi że napewno jestem umęczona ale że już niedługo dzieci podrosną, pójdę do pracy i odżyje............
 
reklama
dzieki mamaoli ty tez sie trzymaj!!! :)
a moze zrob test jednak lepiej co?? nie mozesz sie tak przejmowac, chyba lepiej juz byc pewnym ze albo tak albo nie!! nie wiem tak mi sie wydaje, a moze rzeczywiscie jest Ci niedobrze po tym jak sie strulas, ja kiedys tez tak sie zatrulam skorkami winogron ze chyba tydzien nie moglam dojsc do siebie, a do tego nerwy ze moze jestes w ciazy i @ sie spoznia, wiesz co psychika moze zdzialac przeciez, trzymaj sie cieplutko :)
 
mamaoli ja też uważam że powinnaś już zrobić test, bo jeśli wyjdzie pozytywny to i tak prędzej czy później wyszłoby to na jaw i zaczniesz powoli oswajać się z myślą o trzecim maluszku. A jeśli będzie negatywny (trzymam kciuki) to chociaż przestaniesz się denerwować
 
no zleciłam Michałowi przez telefon
mam nadzieje że mi kupi w drodze do domu
chyba najlepiej bedzie jak w koncu zrobie ten test ::)
 
Mama Oili tez mysle ze powinnas zrobic test. Ja ostatnio nie mialam trzy tygodnie @ ale na szczescie dostalam.Okazalo sie ze bylam przemeczona.
 
mamooli: bardzo dobrze, przynajmniej bedziesz wiedziała co się dzieje, bo niepewność to najgorsze co może być :) Trzym się kochana :)
 
przesyłamy z Krzymkiem wirtualne uściski dla wszystkich, którzy tego potrzebują ;)

a ja dostałam @ - cieszy mnie to bardzo, bo może w końcu będę wiedziała co i jak z owulacją itd. ;D

Mamooli - daj znać jak już będziesz po teście;rozumiem twoje rozterki, oj rozumiem...
 
reklama
Hej, chwile mnie tu nie bylo :)
Wyjechalismy do tesciow na pare dni, zaliczylismy jedno wesele, zrobilismy Oli badanie moczu (wyniki na szczescie prawidlowe :) ), zaczelismy kuracje- u Oli jednak w drugim badaniu wyszly tez drozdzaki w jelicie.

Mamoli - tez nas wiekszosc lekarzy odsylala z kwitkiem, ale w koncu mamy lek na grzyba- Mycosyst (ale to ja go biore bo on przenika do mleka. mam go brac 7 tygodni- raz w tygodniu 150 mg.
 
Do góry