reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
pozytywny

wiecie co, nie chce mi sie dalej żyć....... nie mam siły
ciągle chce mi sie płakać

chociaż czekam jeszcze na jakiś cud

albo że sie obudzę i to okaze się tylko złym snem.........
 
mamooli nie załamuj sie musisz isc do lekarza test nie zawsze jest pewny na 100%
musisz byc pewna na bank i wtedy pomhyślec jak to dalej bedzie
bądź dzielna
 
bardzo bola mnie plecy rano jeszcze jest ok ale na wieczur jak podnosze malego to juz prostuje sie z bolem. Prosze poradzcie mi cos bo juz coraz gorzej mi jest sie zginac a w koncu mam co dzwigac Igo juz prawie 10 kg wazy
 
oj mamooli, wiem ze nic co napisze w tej chwili cie nie pocieszy...ale trzymaj sie, pomysl o Twoich maluszkach i nie zamartwiaj sie!! Bedzie dobrze!!
 
Mamooli główka do góry. Masz wspaniałe dzieciaczki i dla nich trzeba zyc. To chwilowy kryzys. MInie a Ty szybko sie przyzwyczaisz do nowej sytuacji. Dacie rade. U mnie w rodzinie tez byla taka sytuacja a teraz nei mogą sobie wyobrazic zycia bez tego trzeciego. Ale zrob dla pewnosci jeszcze jeden test. Szcerze mowiac to ja chce miec trojke dzieci. Bo to weselej i w ogole. Napewno poradzicie sobie bo się kochacie. Buźaczki.
 
reklama
mamooli, jestem z Tobą. Trzymaj się kochana. wierzę, że bedzie dobrze!!! Dasz radę, jestem pewna tego :)

koga: ja to Ciebie podziwiam.
 
Do góry