reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
mama oli no co ty przeciesz można nie mieć @ nawet rok. Tez jestem zdania że powinnas zrobić test. Jak boisz sie spojrzeć to zrób zdjęcie z zamknietymi oczasmi umieść zdjęcie na wątku - my ci poowiemy :)
 
mamooli - trzymaj się! to na pewno nie to o czym myślisz tylko niepotrzebnie się nakręciłaś :) dla pocieszenia u mnie też nie było jeszcze @ ani nawet śladu po niej :)

a ja mam dziś wyrzuty sumienia i przykro mi - byłam w pracy 11 godzin - Maksa widziałam dziś półtorej godziny :( :( :(
na dodatek przez prawie 8 godzin byłam na rozprawie jako obrońca z urzędu ... mordercy - przeżycie było straszne - czułam się jakbym była z nim tylko sama a przeciwko nam cały świat - była publiczność oczywiście bardzo negatywnie nastawiona, sąd niemal oburzał się, że śmiem zadawać jakieś pytania - a to nie ja wymyśliłam, że nawet mordercom przyznaje się prawo do obrony a nie linczuje się ich bez sądu ....

jutro wychodzę z pracy o 16:00 i mam wszystko gdzieś ....
 
Dziewczyny, ratujcie- Oli wlasnie wyrzyna sie zab, juz 3 raz sie obudzila. Czy panadol dla dzieci pomoze ??? bo Calgel nie zdal egzaminu :(
 
moja emi tez juz pare razy poplakuje przez sen a to przez to ze jest zaziebiona katarek kaszelek :(

ale moj nastroj jest do bani z dodatkowego a moze glownego powodu moj maz dzis polecial do londynu i zostałyśmy z córcią same :(
 
Koga - współczuję...chyba nie mogłabym pracować w tym zawodzie - jesteś wielka i dzielna dziewczyna!!!

Kasiula - szybko zleci,a Emilka skutecznie zadba abyś miała co robić ;D
 
Koga ja to cie podziwiam normlanie ::)

Kasiula nie badz smutna niedlugo dolecisz do mezusia a na weekendach sa tanie rozmowy z komorki na stacjonarny wiec bedziecie mogli gadac godzinami :)
 
reklama
Do góry