reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
jak dobrze, że jesteście :)
mnie też boli kręgosłup, nie wiem czy wczoraj nie przesadziłam ze sprzataniem ;) dzisiaj tylko leżę
podpisałam listę obecności na bb i spadam do wyrka ;)
buziaki
 
Witajcie. Ja tylko na chwilke, się przywitać, bo jeszcze zamieszanie w domku caly czas, może wieczorkiem uda sie chwilke spokojnie posiedzieć
Dopiero wczoraj nas wypisali ze szpitala bo Maksiu miał dużą żółtaczkę , no i ma biedny obojczyk złamany, choć to podobno do tygodnia mu się zagoi
Je jak smok i ładnie przybiera na wadze, jeszcze wczoraj miałam nawał pokarmu ale dzis już lepiej. nawet nie myślałam ze bede tak "bezproblemowo" małego karmić bo przy OLi nie było łatwo i od początku ją dokarmiałam
No to trzymajcie się mamusie!
 
jejku mamaoli, co sie stalo z maluszkiem ze ma obojczyk zlamany??
to maluszek sie nacierpial troszke: ta zoltaczka i raczka... ale mam nadzieje ze wraca szybko do formy no i dobry znak ze duzo je!!
 
Witaj Mamaoli! :-)
Mój mąż też miał złamany obojczyk przy porodzie, ale potem "w życiu" nigdy się nic z tego nie ujawniło :-)
Także wszystko będzie dobrze! :)
 
MamaOli- witaj!
Cieszę się, że napisałaś o bezproblemowym karmieniu, bo też miałam kłopot przy Darii.
A tu widze, że przy drugim może byc lepiej. :D
 
dziewczyny, czy Was też wykańcza końcówka ciąży?
ja ledwo żyję, boli mnie kręgosłup, biodra, w nocy nie mogę spać, jak cokolwiek zaczynam robić, to robi mi się słabo i ciemno przed oczami, puchnę, po prostu jeden wielki koszmar!
od kilku dni mam jakieś takie załamanie nastroju i aktywności fizycznej :(
 
osinka pisze:
dziewczyny, czy Was też wykańcza końcówka ciąży?
ja ledwo żyję, boli mnie kręgosłup, biodra, w nocy nie mogę spać, jak cokolwiek zaczynam robić, to robi mi się słabo i ciemno przed oczami, puchnę, po prostu jeden wielki koszmar!
od kilku dni mam jakieś takie załamanie nastroju i aktywności fizycznej :(

Ja bym mogła caaaaaały dzień przespać.
I w dużej mierze to robię.
Boli mnie tylko spojenie, ale tak, ze obrócic się w łóżku to juz "prawdziwe dzieło sztuki"
 
reklama
ehh, oby dotrwać! już odliczam dni i godziny! 21.03 mam wizytę u gina, mam nadzieję, że coś wypatrzy, typu rozwarcie, inny stopień łożyska niż pierwszy ;)
 
Do góry