reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Nie chce zapeszyc ale póki co Maksiu jest grzeczny , podobnie jak u Azik je i spi je i spi, czasem ma dłuższe okresy czuwania, troche pomarudzi, zrobi kupke, za czas jakis druga a jak juz poje to i pospi , ostatnio od 14 do 18 np. a w nocy tez niezle, dzis przespal od 23 do 5 rano, oby tak dalej!
problem mam tylko z Olunią , bo ja maly placze to ona sie boi i też placze, tłumaczymy jej żę nic mu sie nie dzieje, że jest malutki i jeszcze nie umie mówić no ale póki co, jest strasznie rozżalona a Maksiu przecież poplakać musi od czasu do czasu, a wtedy muszę oboje uspokoić. Na szczęście jeszcze przez tydzień będe mieć mężulka w domu no a później myśle że bedzie ciut lepiej
 
reklama
3maj się Monika - a może jednak zaczęło się i jeszcze o tym nie wiesz!
życzę Ci żebyś wróciłą bez bóli i ... rozdwojona :) :) :)
 
powodzenia Monika!!! Potem bólu się już nie pamięta...Naprawdę - nie spodziewałam się tego ale natura jest sprytna.
Śpię szczątkowo od 4-ech nocy, biust mi paruje i boli, ale pupa boli coraz mniej ;D i dzięki temu żyję...W ogóle jak na drugi dzień po porodzie okazało się, że jestem mniej obolała niż tuż "po" to dostałam takiej energii i sił do życia, że ho ho...
Dziewczyny - wszystko jest do przejścia!!!
 
wrocilam i jade jeszcze raz,skurcze mam co 4 min,oni mowia ze male,ja niewyrabiam,kazali wziac nospe i wrocic o 20,jesli mnie nie przyjma jade do innego szpitala
po nospie nie puszcza
 
mi sie dzieje dzis cos dziwnego."zatyka mnie". tak jakbym sie czegos styrasznie bala-to przychodzi falami,w sumie co chwile- serce mi wali i sciska mnie za gardlo. nie wiem co to moze byc??? dzidzia ma sie normalnie tzn wierci sie no i oczywiscie nie mam zadnych skurczy. ale te dziwne "napady" i strasznie nieprzyjemne...
 
kasiula - mozemy sobie reke podac, ja tez siedzialam w szpitalu 6 dni bo maly sie zazolcil, nie obylo sie bez depresji z tego powodu ale na sczescie juz w domku i teraz jestesmy szczesliwi ze jestesmy juz w trojke:)
 
reklama
A ja się dzisiaj paskudnie przewróciłam :(:( mój mąż-idiota wydawał jakieś dziwne dzwięki pod prysznicem, więc "pobiegłam" zobaczyć co się stało i wpadłam na krzesło..potłukłam się okropnie a jeszcze bardziej przestraszyłam ale chyba wszystko jest ok bo mała dalej szaleje
podobno to co słyszałam to był śpiew ;D chyba to oczekiwanie całkiem mu w głowie wywróciło.
 
Do góry