reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
Rany, dziewczyny czy wam tez tak ciezko oddychac? Spac przez to nie moge, ale nawet jak siedze to sie dusze. Juz nie wspomne o rozmowie - po kilku zdaniach mam taka zadyszke ze hej ! :( I strasznie jestem caly czas zmeczona. To normalne?
 
Aniam pisze:
Rany, dziewczyny czy wam tez tak ciezko oddychac? Spac przez to nie moge, ale nawet jak siedze to sie dusze. Juz nie wspomne o rozmowie - po kilku zdaniach mam taka zadyszke ze hej !  :( I strasznie jestem caly czas zmeczona. To normalne?

właśnie o tym samym myślałam, że ciężko oddychać , spać nie mogę bo się duszę, gadać nie mogę z tego samego powodu a jeszcze zlewają mnie zimne poty więc kąpię się 17 razy dziennie, a brzuch mam dosyć nisko i wcale mi to jak widać nie pomaga
 
to wspolczuje ze tak sie meczysz. myslalam ze jak maluszek sie obnizy to takie dusznosci ustepuja ale jak widze to nie bardzo. oby do konca!! juz tak niewiele zostalo :)
 
ja też tak mam z tym oddychaniem myślałąm że mi sie bzruch obniżył a tu nic 2 dni odychało mi się dobrze teraz znowu kiszka
 
no to mnie dzidzius w takim razie oszczedzil. nie mam problemu z oddychaniem ani ze zgaga, tylko teraz mi strasznie uciska na miednice i kregolsup tak ze czasem chodzic nie moge ale to dopiero tak od trzech dni wiec jeszcze troche czasu przede mna... :)
 
reklama
Magda - można się przyzwyczaić - mnie ciśnie już dłuższy czas; czasem nie do wytrzymania ale generalnie jest ok; nie możemy się poddawać ;D ;)
 
Do góry