reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

no i w koncu nie bylismy w Ikei :( :( :mad:

Mezowi sie nie chcialo jechac. Buuu :mad:

Ale skoczylismy do Auchan, nabylam stanik do karmienia (moj pierwszy, na razie ten jeden musi wystarczyc, bo nie wiem jak bardzo biust mi sie zmieni po porodzie, wzielam Canpola) - mam nadzieje, ze nie za maly, ale mysle ze nie ma co robc za duzego zapasu, bo jak mi biust az tak nie urosnie?

Mam tez juz szczoteczke do wloskow (juz wyparzona i wysuszona :) ), drugie okrycie kapielowe (to pierwsze dostalam, z takiej grubiutkiej frotki, dosyc drogie, bo prawie 50 zl,- ja kupilam za 25 zl w komplecie z myjka i sliniaczkiem :) ), chusteczki do pupy huggies, sol fizjologiczna do przemywania oczu. Nie podobaly mi sie wanienki dostepne w Auchan, wiec bede musiala sie po nie gdzies dalej wybrac.

Brakuje mi tylko:

dla dzidzi:

spirytusu ;)
termometru
kombinezonka na wyjscie ze szpitala
zabawek

dla mnie :
podkladow na lozko (Osinko gdzie ty je dostalas? u mnie w aptece nie bylo)
zapasowej karty do telefonu

Chyba ... :laugh:
 
reklama
Aha- depresja chyba gdzies sobie poszla :)

I wszamalam Twixa ;D

Jesli maz jeszcze odkurzy pokoj i umyje podlogi w przedpokoju to juz bede szczesliwa. Na dzisiaj ;D



 
Aniam a czy Twoja szczoteczka jest z naturalnego wlosia? Bo ja taka mam a nie wiem czy mam ja gotowac czy przelac wrzatkiem czy tez zostawic zeby sie nie zepsula.
 
aniam myślę że powinnaś w innej aptece zapytać ja akurat zamówiłam sobie w swojej , albo poprostu poproś żeby zamówili Ci te podkłady fizelinowe na łóżko w hurtowniach napewno mają

mnie dzisiaj duasiło i nudziło mi się wpadłam na pomysł żeby wyjść na cwilę w mieszkanko porządnie wywietryzyć, pojechaliśmy wozem i na 5 minut wylazłam do parku potem mnie coś podkusiło i podjechaliśmy do arkadii gdzie weszluiśmy do dzidziowego sklepu i kupiłam 2 śliczne czapeczki z bawełny - było pełno wiary a ja zmęczyłam się jak po jakimś maratonie teraz boli mnie kręgosłup i podbrzusze jak przed miesiączką

jutro czeka mnie wizyta u gina o 16 , aż się boję mam wizję zę czeka mnie szpital - mam nadzieję że nie
 
agao ja tez się boję, że wyląduję w szpitalu, gim kazał leżeć a ja jkoś nie mogę i oczywiście wylazłam dzisiaj z domu i mam efekt w postaci bóli w podbrzuszu, spuchłam jak bania i mam jakieś dziwne uczucie ciągniecia :mad:
 
ja tez ma przykaz leżenia, z którego prawie nic mi nie wychodzi :( Ale w głębi duszy wiem, że nic złego się nie dzieje.

A od leżenia mam bóle kręgosłupa, bo jak wstaję i trochę połażę, od razu boli mnie z prawej strony. Postanowiłam się rozruszać... :)
 
ciężko mi usiedzieć a raczej leżęć coraz częściej chce mi się wychodzić jutro a raczej dzisiaj sądny dzień zobaczymy co powie wyrocznia= dr mam nadzieję że jak powie mi że do szpitala to rodzić a nie leżeć i czekać w sumie przekroczyłam ju ż 37 tygodni więc jeżeli nie zacznę rodzić to chyba nie będę musiała na poród czekać w szpitalu a jak coś to poproszę occ

albo nie wiem fisiuję chyba poprostu

 
Czesc dziewczyny
Ja to jak zwykle pojawiam sie i znikam, zaluje ze nie siedze sobie w domku i nie uczestnicze z Wami w pogaduchach, co prawda sledze je czesto poniewaz to jedyne zrodlo informacji -sprawdzonych i na ktorych mozna polegac.Jedyny kontakt mam z KatiNJ od ktorej juz wkrotce bedziemy mialy najswiezsze informacje jak to jest ........... :-[

Nie wiem kto z Was jeszcze pracuje ale obawiam sie jestem jedna z ostatnich , smieje sie ze mnie z pracy do szpitala wywiaza bo zostaly mi jeszcze zgodnie z terminem trzy tygodnie . A zawsze sobie obiecywalam ze jak bede w ciazy to pojde na zwolnienie i bede sie relaksowac kilka miesiecy.
Wprawdzie o dziwo musze Wam powiedziec ze moje samopoczucie jest lepsze niz w poprzednich miesiacach- dziwne ale tak jest.
Nie licze zgagi, ogolnej niezrecznosci , nawet spojenie lonowe troszke mniej dokucza chociaz lekaz ostatnio powiedzial ze mala juz lezy glowka w dol, ale rozwarcia nie mam i na szczescie skurcze ktore mialam przez kilka dni jakies dwa tygodnie temu ustapily i nie wracaja.
Zaczelam chodzic na ten test Ktg i w piatek mialam pierwszy oczywiscie nic sie nie dowiedzialam czy wyglada wszystko w porzadku bo wyniki ida do mojego lekarza i on mnie ma poinformowac. Moglam sie domyslac tylko z moich obserwacji tzn. puls w granicach 150-170 i pielegniarka stwierdzila ze mala strasznie ruchliwa, w ogole w ostatnim tygodniu zauwazylam ze ona naprawde zaczela byc ruchliwa i nawet zaczynam sie zastanawiac czy to normalne (ale pewnie to glupie).
No i ciekawi mnie jak to rzeczywiscie wyglada u Pytii i malutkiego Jasia czy sprawdzila sie jego aktywnosc w brzuszku jak i poza nim czy wystepuje w tych samych porach.

Dziewczynki trzymajcie sie i nie denerwujcie bo przeciez to nas i tak nie ominie - gadam jak bohaterka a sama mam w gaciach :). no ale ponoc o wszystkim sie zapomina jak sie ma maluszka w ramionach.

Pozdrawiam

 
;D ;D ;D ;D
ależ jestem zadowolona, nasza ruinka-autko przeszło dziś przegląd! dobrze, że pojechałam z Krzysiem, poświeciłam oczami i brzuszkiem, pan od ręki wymienił nam część, bez której nie chciał podpisać przeglądu (a samochody tydzień czekają na warsztat hihih), nie skasował nam za to 2x przeglądu :)
ehhh, suuuuper! teraz spokojnie możemy rozglądać się za nowym autkiem, dobrze, że mamy czym jeździć :D
 
reklama
fajnie osinko, że wszystko w najlepszym porządku :)

U nas w domu podniecenie: Rafał wynalazł jakiś samochód, w idealnym stanie i teraz czeka na telefon od swojego wujka, który miał iść go zobaczyć... Fajnie byłoby, gdyby w końcu kupił go i nie musiałabym się trzęść w maluchu :)
 
Do góry