reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Osinka, ja miałam wizytę u ginki w zeszły piątek i zakazała współżycia, ale ja i tak uważam, że nie ma co przesadzać i jeśli jest ochota, to.... My staramy się, aby ten sexik był subtelny :), a poza tym niedługo czeka nas 6-tygodniowa (albo i dłuższa) abstynencja :), więc... ::)
 
reklama
hm, Osinka, ja w sumie z powodu mojej krotkiej szyjki juz od daawna mam zakaz, ale niedawno go zlamalismy :-[ ;D i nic sie nie stalo (choc przez godzinke brzuszek sie spinal). Teraz troche pouwazamy, ale ja jeszcze przed pologiem chce troszke pouzywac wiec po skonczonym 36 tygodniu .... ;D
 
A w ogole to wlasnie udalo mi sie zamowic szafke przez telefon :) choc zwykle tak nie robia to zrobili wyjatek dla ciezarnej :) i placic bede przy odbiorze w przyszlym tygodniu :) Ale sie ciesze :laugh: :laugh: :laugh: Bo dzis maz nie mial czasu zeby tam pojechac, moglby dopiero w przyszly czwartek- a wtedy odbior szafki bylby juz w marcu.A tak to w przyszly czwartek szafka juz bedzie w domku :laugh: :laugh: :laugh:
 
po wczorajszych bólach głowy nie ma śladu, udało mi się znaleźć paragon i wymienić koszulę dla Piotrka i w ogóle dzisiaj mam speeda strasznego, choć chodzę tak jakbym nogi na beczce prostowała ;D ;D ;D
Ivon i Anik - ucisk główki na krocze też towarzyszy mi juz jakiś czas - przez to właśnie tak dziwnie chodzę :laugh:
 
znalazłam coś, co powinno poprawić Wam trochę humory. To nasz ulubiony temat do narzekania - ZGAGA

Często pojawiają się kłopoty z trawieniem. Nie dość bowiem, że hormony spowalniają pracę jelit, to jeszcze macica rozpycha się między jelitami a żołądkiem. Nic zatem dziwnego, że może cię męczyć zgaga, a także wzdęcia, niestrawność i zaparcia. Tobie jest nieprzyjemnie, ale dziecko na twoich kłopotach trawiennych tylko korzysta: wolniejsze ruchy jelit sprawiają, że więcej potrzebnych mu składników odżywczych ma szansę przedostać się do krwi matki, a z nią przez łożysko do jego brzuszka.

No cóż dziewczyny! wszystko dla tych naszych maluszków...
 
czyli ta pieronska zgaga ma pozytywne strony,to teraz juz jej nie mam ale jak wroci to juz przeklinac jej nie bede ;)
 
juz tak niewiele zostało ze nie ma co przeklinac
trzeba spokojnie poczekać cierpliwie na rozwiązanie

(czy zna ktos jakies metody na ten spokuj bo ja juz nie moge sie doczekać :laugh: ;) )
 
KingaP pisze:
znalazłam coś, co powinno poprawić Wam trochę humory. To nasz ulubiony temat do narzekania - ZGAGA

Często pojawiają się kłopoty z trawieniem. Nie dość bowiem, że hormony spowalniają pracę jelit, to jeszcze macica rozpycha się między jelitami a żołądkiem. Nic zatem dziwnego, że może cię męczyć zgaga, a także wzdęcia, niestrawność i zaparcia. Tobie jest nieprzyjemnie, ale dziecko na twoich kłopotach trawiennych tylko korzysta: wolniejsze ruchy jelit sprawiają, że więcej potrzebnych mu składników odżywczych ma szansę przedostać się do krwi matki, a z nią przez łożysko do jego brzuszka.

No cóż dziewczyny! wszystko dla tych naszych maluszków...

No to mi ulżyło, że to świństwo ma jednak jakis sens ;D
 
reklama
Pytanie z cyklu "Czy ktoś tak ma i co to może być?"
Jak siedzę to mnie boli podbrzusze...to może nie do końca ból ale takie czucie, że coś tam na dole jest. Jak się położę lub chodzę to nie mam takich objawów.
Idę w poniedziałek do ginki tak więc jej o to zapytam, ale może któraś z Was też tak ma?
 
Do góry