reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

ja jakaś zdołowana jestem i czuję się jakbym miała iść na egzamin na który nic nie umiem :(

Od tego leżenia zastałam się i wystarczy, że troche pochodzę, boli mnie okrutnie kręgosłup i wszystko wydaje się być do dupy...
 
reklama
A ja się jakoś słabo czuję i niedobrze mi... :mad: :mad: :mad:
I tak wogóle to samopoczucie moje jest na 1 pkt. w 10 pkt. skali. :p
 
KingaP pisze:
Wy to chociaż w tym złym samopoczuciu cywilizowanie się wyrażacie, nie to co ja :(
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
jakoś jestem nauczona i przyzwyczajona do nie używania publicznie brzydkich słów...ale to moje (własne) zboczenie zawodowe... :D
 
Ja siię dzisiaj czuję całkiem nieźle, może dlatego że odpuściłam sobie szkołę rodzenia ;D (ostatnio zajęcia trwały 3,5 godziny bez przerwy- myślałam że zdechnę)
nawet chwilowo mnie kręgosłup nie boli, tylko mnie coś ciągnie w boku, tak jak kolka po długim biegu :( a nie biegałam ostatnio ;)
 
To i ja pomarudzę, a jestem dziś marudna przeokropnie. :mad:
Idę w sobotę na wesele i zastanawiam się, czy wytrzymam w pozycji siedzącej dłuzej niż godzinę.
Juz kombinuję, żeby jakąś poduszkę wziąć, bo nie umiem siedziec prosto..
I najważniejsze- w niczym się sobie dzisiaj nie podobam.
Wszystko mnie jakoś opina, a jeszcze tydzień temu było dobre. :(
Nawet nie pomaga przypominanie sobie o doskonałosci kuli.
Chyba pójde spać...może jutro spojrzę na siebie łaskawym okiem...
 
rozchmurz sie maluszek nie lubi kiedy mama sie złości i smuci
na bank bedzie wszysko ok tylko sie nie zamartwiaj :)
 
reklama
Do góry