reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
:) dziewczynki, u mnie też samopoczucie do kitu! Jeszcze przed chwilką zobaczyłam, że mam do wystawienia trochę not korygujących, a już myślałam, że obrobiłam się z robotą :(. Staram się dużo odpoczywać, żeby nabrać sił do porodu, ale tak naprawdę mam już dość i chcę swojego synka przy sobie :(. Dzisiaj czuję jak maluszek bardziej się opuszcza, bardzo boli spojenie, może w przyszłym tygodniu uda mi się rozdwoić??
 
ha! a mi dzis sie poprawil humor :) moze dlatego, ze skonczylam pranie dla dzidziusia i zostalo tylko kilka ciuszkow do wyprasowania. Jakos to mnie uspokoilo. W ogole to teraz najbardziej sie denerwuje jak widze ze cos jest w domu nie zrobione, a jak jest porzadek i wszystko przygotowane to blogi spokoj mnie ogarnia ;D
Jeszcze dzis zagonie mezusia do umycia podlog :) A nasze posciele juz posegregowane i jak sie jedna partia wysuszy to nastepna bedzie prana :)

Ale weszlam dzis na wage i okazalo sie, ze schudlam caly kilogram. A jesc dalej mi sie nie chce. Teraz tez mecze sniadanie ale jakos mi nie wchodzi. Mama nadzieje, ze mimo to dzidzia rosnie?
 
ja tez mam coś z tym porządkiem w domu
takie uczucie ze niedlugo ktos przybędzie i musi być wszedzie pieknie
tylko mężuś ma przerabane bo wiekszosci rzeczy sama juz nie zrobie tylko on musi zapierdzielać
 
A ja jakoś dziwnie się dziś czuję, boli mnie dół brzucha, szczególnie jak chodzę, tak jakby mała mi tam uciskała. Może się trochę obniżyła???
 
ivon pisze:
A ja jakoś dziwnie się dziś czuję, boli mnie dół brzucha, szczególnie jak chodzę, tak jakby mała mi tam uciskała. Może się trochę obniżyła???

No Ivon, teraz to tak może być. Ty juz prawie w terminie! :)
A jeszcze to chodzenie po schodach na 7 piętro! Może Cie brzuszek boleć.
 
Może niedługo urodzę, jak kilka razy dziennie tak się przejdę na 7. piętro, to może na dniach zostanę mamusią. ;D ;D ;D W sumie, to byłoby fajnie.
 
ivon pisze:
Może niedługo urodzę, jak kilka razy dziennie tak się przejdę na 7. piętro, to może na dniach zostanę mamusią. ;D ;D ;D W sumie, to byłoby fajnie.

Jak byłam w szpitalu (w pierwszej ciąży) to lekarz właśnie kazał mi chodzić, aby szybciej urodzić. :)
Będziesz nastepną marcową mamusią, jeśli ta winda będzie Ci się tak psuła. ;D
 
reklama
dziewczynki, zadam Wam niedyskretne pytanie ;)
czy Wasi ginekologowie też Wam zabraniają seksu po 35-36 tygodniu ciąży?? mój mówił, że teraz obowiązuje mnie zakaz :(
a nie mam żadnych problemów z ciążą i nie miałam...
 
Do góry