reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

MOKKATE
ja bedę tegoroczną pionierka w naszej rodzienie
ale super nasze maluchy jak podrosna beda mialy do kogo na wakacje jezdzic dokladnie jak ja w dziecinstwie jezdzilam do tych kuzynek teraz nasze dzieci beda do siebie jezdzily
 
reklama
fionka: dziekuje za info!! :)
a co do rodzenia dzieci to powiem tak: qurcze a wszyscy krzycza ze niz demograficzny mamy :D no i jeszcze becikowe weszlo to sie beda teraz rodzic hehehe :)
nie no zartuje, ale ja sie spotkalam z takimi glupimi uwagami np w szkole: kilka osob mi powiedzialo "i co oplacilo sie tysiaczek dostaniesz", alebo "magda glowa do gory przeciez zaplaca ci za ta ciaze tysiac zl."
qurcze jakby to bylo nie wiadomo ile kasy... i w dodatku jakbym to dla pieniedzy zrobila wrrr!!
 
ludzka bezmyślnośc nie ma granic, ludzie chyba nie zdają sobie sprawy że ten 1000 nie wystarczy na wózek i fotelik, sam poród w wiekszości szpitali tyle kosztuje (rodzinny+znieczulenie) i to bez luksusów, ja rozumiem gdyby to było 1000 euro, to pewnie byśmy tę kwotę zauważyły a 1000 zł to kropla w morzu potrzeb
 
kurcze,martwie się dziewczyny - coraz bardziej puchną mi nogi i ręce, najgorzej po nocy, a wyczytałam, że to może byc objaw gestozy,chyba podjadę dziś wieczem albo jutro rano do ginekologa - szkoda, że nie mam ciśnieniomierza :(

pocieszam sie, że to może skutek nieprzespanej nocy...połozyłam się o 1:30, obudziłam o 3:30, wstałam już o 6, nie mogłam spać :(
 
no wlasnie dla ludzi ktorzy te pieniadze wydaliby na piwko albo imprezki to duzo ale zeby skompletowac wyprawke maluszkowi to naprawde jest niewiele tym bardziej ze przeciez pozniej tez trzeba kuppowac ciuszki (wieksze ) i pieluchy i jedzenie czy zabawki bo tez tego dzidzia potrzebuje
osinka: no to nie czekaj tylko jedz to sprawdzic bo opuchlizna powinna schodzic chyba po nocy a nie nasilac sie!!
a co do niespania to ja tez cholerka to mam dzisjaj lezalam i na mezulka patrzylam bo nie moglam sobie miejsca do zasniecia znalezc
 
Osinka wejdz chociaz do jakiejs przychodni (jesli masz w poblizu) zeby sprawdzic cisnienie a moze masz gdzies blisko laboratorium zeby zrobili na cito mocz badanie ogolne.
 
osinko ja juz od jakiegoś czasu mam tak spuchniete nogi że mam problemy z włożeniem butów, rece zresztą też i jak byłam u mojego gin to od razu sprawdził ciśnienie i zapytał kiedy opuchlizna się nasila, więc chyba rzeczywiście trzeba to mocno kontrolować
 
reklama
ciekawe jak tam mama boo z tymi bolami plecow??
qurzcze teraz tylko jak bedziemy wlaczac kompa to z mysla: czy ktoras juz czasem nie urodzila :)
ciekawe ile z nas jeszcze "odpadnie" przed 1 marca :)
 
Do góry