reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
mama 300 km dalej

a sąsiadką jest siostra byłej mojego męża więc lepiej nie ;)

nasmaruję tłustą maścią z wit a może zmięknie i wtedy się do niego dobiorę
 
magdalenaB pisze:
no benita i chyba prorok z ciebie!! hehe :) jak moze ktroas z nas ci sie jeszcze przysni to od razu dawaj znac!!!
fionka: na twoim zdjeciu pokoju maluszka zobaczylam taki pojermniczek na lozeczko zawieszany gdzie taki mozna dostac?? a i lampke tez masz sliczna, qurcze szukam podobnej i nigdzie nie moge znalezc :)
Magdalena , juz bylam pewna ze ty pierwsza startujesz,ale to chyba jeszcze nie pora dla Ciebie ;) :laugh: Ale jezeli mi sie przysnisz to chetnie dam znac...jezeli nie bedziesz juz na porodowce,bo kiedy mi sie w nocy Pytia snila,to pewnie juz byla w szpitalu.
 
A tak swoja droga,jak widze jak sie dziewczyny rozpedzily,to dzis tez juz spakowalam torbe.Mialam wszystko przygotowane,ale lezalo jeszcze po szafach.Zostaly mi te 3 litry wody mineralnej ;D
 
reklama
kobitki, zaczlam sie troche martwic bo od wczoraj odczuwam takie lekkie skurcze i bol w krzyzu (a jestem jeszcze na fenoterolu - do piatku)...ponoc rowniez obnizyl mi sie brzuszek...troche...hmmm...zapowiada mi sie no wiecie co...:) jutro zadzwonie do ginki. oby przetrwac noc bo poza tym zadnych innych zapowiedzi.poza tym ze to nie mamy nic do dzidzi jeszcze (oprocz lozeczka) bo z racji fenoterolu od listopada nie opuszczam domu!
 
Do góry