reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Dziewczynki,czy ktoras z Was wie co sie dzieje z Pytia ?Dzie w nocy mi sie snilo ze ona juz urodzila...Cala noc mi sie snily szpitale,rozwarcia szyjki i skurcze...Moze naprawde ktoras z nas juz rodzi albo nawet juz urodzila...
 
reklama
kurcze ale mam wiesci
az cala siedze usmiechnieta

moja kolejna kuzynka jest w ciazy
jedna co od niej dostalam ciuszki rodzi pod koniec maja
druga ma termin na wrzesień
a dzis dowiedzialam sie o trzeciej ponoć jest w 6 tygodniu :laugh:
strasznie sie ciesze ale bedzie dzidziuniów i to z jednego roku 2006 ;D
 
mnie ostatnio tez pobolewa podbrzusze tak jak na okres,czuje ucisk na dole i wyraznie brzuszek opadl
osinka tak tak juz niedlugo i trzeba zakladac watki z relacji porodowych,z samymi zdjeciami dzidziusiow ochhhhh kiedy to zlecialo

dzis chcialam ladnie podkrecic sobie wlosy i skonczylo sie na zaplataniu ich na szczotce-to byl potworny widok ryczalam i zawolalam meza zeby przyniosl mi nozyczki ale jakbym obciela to zostalabym bez polowy wlosow,dzieki bogu maz je rozplatal cala godzine biedak siedzial przy tym,juz szczotka wlosow nie podwijam ::)
 
benita_29 pisze:
Dziewczynki,czy ktoras z Was wie co sie dzieje z Pytia ?Dzie w nocy mi sie snilo ze ona juz urodzila...Cala noc mi sie snily szpitale,rozwarcia szyjki i skurcze...Moze naprawde ktoras z nas juz rodzi albo nawet juz urodzila...

No, no Benita :) Ale prorok z Ciebie :) Gdyby przpadkiem śnił Ci się mój nick to daj znać!!! ;)
 
I witamy Cię Fionka - super, że mimo wszystko ok!!

Ciekawa tylko jestem co u Azik, bo się nie odzywa - czy przypadkiem nie mamy już dwóch mamuś wśród marcówek? :)

Czy Wy też macie problemy z oddychaniem? U mnie dramat - czuje sie strasznie słabo, okropnie źle mi sie oddycha :( I w ogole lipa :( Udaje mi sie przespać po kilka godzin w nocy - co jest dużym sukcesem, ale budze sie bardziej zmęczona niż byłam jak zasypiałam :(
 
no benita i chyba prorok z ciebie!! hehe :) jak moze ktroas z nas ci sie jeszcze przysni to od razu dawaj znac!!!
fionka: na twoim zdjeciu pokoju maluszka zobaczylam taki pojermniczek na lozeczko zawieszany gdzie taki mozna dostac?? a i lampke tez masz sliczna, qurcze szukam podobnej i nigdzie nie moge znalezc :)
 
napomoc a mi zaczął wrastać paznokieć i cholernie boli mnie nie mogę go wyciąć za chiny a mężowi nie powierzę takiej operacji bo mi palec utnie :mad:
 
reklama
wymoczyłam go we wrzątku z mydlinami bo podobno tak się robi i podcinam go żyletką ale się oję bo kiedyś sobie z mięsem wycięłam a teraz mam ograniczone pole manewru bo brzusio duży
 
Do góry