reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Hej kobietki!!!!:-):-):-)

A ja chcialam zapytac czy sa takie co im jeszcze nie rosnie brzucho??? Bo ja sie juz martwie, moja sis i kolezanki w tym czasie juz mialy, a u mnie nic normalnie chodze w swoich wszystkich starych spodniach.

ajako - spoko... ja tez jeszcze w normalbych spodniach chodzę:tak: ciaśniejsze są trochę- to fakt, ale bez problemu sie dopinam...
 
reklama
ajako - spoko... ja tez jeszcze w normalbych spodniach chodzę:tak: ciaśniejsze są trochę- to fakt, ale bez problemu sie dopinam...

No prosze, prosze i to przy drugim dziecku, alez Ty musisz byc laska EWA!!!!:-):-)
Ale to git, dzieki, pocieszylas mnie jak zawsze!!!!

ps;a co sie stalo z watkiem nasze fotki?? bo cos mi nie dziala??
 
Ajako, mi w pierwszej ciązy dopiero w 5 m-cu zaczął się pojawiać wieczorami, a w 6 dopiero przeszłam na ciążowe ubrania, także luz. A mój normalny rozmiar to 42 więc nie jakoś mało. A teraz już mi powoli wychodzi wieczorem, ale cały czas w granicach normalnych spodni, myślę że jeszcze miesiąc zanim zmienię na ciążowe :tak:
 
Też czasami się martwię jak czytam jakie to duże brzusie macie. Chodzę nadal w moich normalnych ciuszkach (może za wyjątkiem mocno dopasowanych dżinsów).
Tłumaczę sobie to dość dużym rozmiarem moich ciuszków przed ciążą.
 
Ja tez nadal w normalnych spodniach chodze, widze, ze wieczorami brzucho sie zaokragla, ale mysle, ze jeszcze z miesiac, zanim sie przezuce na ciazowe
 
a u mnie z ciuchami to tragedia, bo latem zrzuciłam 10 kg i dopiero co skompletowałam sobie nowe mniejsze ciuszki i niektóre były takie na styk i teraz juz mi ciasno, no ale mam jeszcze trochę tych większych, to na razie daję radę, ale w sumie to już bym chciała sobie kupic jakieś fajne spodnie, bo nie lubie obcisłych ciuchów
 
Tampeza, to idziemy łeb w łeb... czy raczej brzuch w brzuch ;-)

Tak... bo my z 3miasta musimy trzymac sie razem:-p.
Na razie nie mam problemu z ciazowymi ciuchami, bo wszystko zostalo sprzed roku. nie obudze sie pewnego dnia i nie stwierdze, ze nie mam co wlozyc bo brzuchol nagle wywalilo, pewnie na lato bede musiala tylko kupic cos lzejszego
 
Ja tez wciaz chodze w starych spodniach, ale Tesciowa kupila mi juz 2 pary ciazowych, milo z jej strony. Mysle, ze jeszcze przez 3 tygodnie sie nie przydadza, gorzej z bielizna, szczegolnie staniki. Mam jeszcze 2 do karmienia po Zuzi, ale troche mi ich zal teraz nosic, chyba bede musiala sobie kupic jakies wieksze i bawelniane staniki, zeby mi nie draznily sutków. :tak:
 
reklama
ze stanikami tez mam problem , a ze spodniami dziwna sprawa chodze w moich zwyklych dzinsach a siostra przyslala mi swoje ciazowe i w udach ciasne,zawsze mam z tym problem mam straszne uda a te spodnie wydawaly mi sie takie wielkie.ale przyslala mi tez dresy i te sa super.bede miala na podroz wygodniej niz w dzinsach,a brzuszek juz sie pokazuje zreszta tak jak za pierwszym razem szybko stracilam wciecie w talii.
 
Do góry