reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną styczniowe dzieciaczki ....

Czechow dzięki :-) A żeby tak w temacie było to zapomniałam podać rozmiaru buta, a ten Jessica ma całkiem spory jak na takie chucherko, bo 21 powoli robi się ciasne :-) Za to mój prawie trzylatek ma imponujący rozmiar buta 19 :-D No w porywach zdarza się, że 20 mu nie zleci :-p

Jedno wybiera się na modelkę suchotnika a drugie na męską wersję gejszy :-)
 
reklama
yyyhy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ale on tak od urodzenia 4kg 59 cm

jak miał 8 tygodni ważył 7 kg ... klops jakich mało
ale on nie jest gruby - on ma układ kostny po ojcu


Mojej kumpeli synek jak się urodził, ważył 4,5kg, jak miał 8 miesięcy już 12kg (też nie był gruby, tylko taki bardziej "nabity"). W wieku 18 miesięcy ważył 13kg. Wszystko wybiegał:-)
 
ładna waga :-) Fafla już widzę, że odkąd więcej się rusza, to się wyciągnęła wzdłuż, ale dalej pajaców podopinać nie mogę ;-)
 
To duzo waza wasze dzieciaczki, moja w porównaniu to chudzinka hihihi, a tez duza sie urodziła waga urodzeniowa to 4kg i 60cm długa a teraz 8,5kg i 74cm długa. Dla mnie i tak duzo przybrała bo jak wyszłam z zamkniecia we wrzesniu to mała warzyla 6kg
 
To duzo waza wasze dzieciaczki, moja w porównaniu to chudzinka hihihi, a tez duza sie urodziła waga urodzeniowa to 4kg i 60cm długa a teraz 8,5kg i 74cm długa. Dla mnie i tak duzo przybrała bo jak wyszłam z zamkniecia we wrzesniu to mała warzyla 6kg

Teraz przecież Julcia jest w dużo lepszych warunkach- w domku i jak sama widzisz-rozkwita jak kwiatuszek:-) Pewnie też sporo urośnie. Dzieci bardzo mocno odczuwają nasze emocje, nastawienie. Ty się teraz lepiej masz, jesteś spokojniejsza, więc ona też jest szczęśliwsza:tak:
 
Ja nie mam pojęcia ile te moje dziecie waży, ale będzie koło 11 kg- 11,5 kg. A wzrost ok. 80 cm. Zawsze był chudziutki, a teraz coś mu się przytyło. Udka zrobiły mu się grubiutkie ;) mam nadzieje, ze to wybiega :)
 
A my drobniutcy hahaha tzn. Antoś bo mama to wieloryb

waga urodzeniowa 3020g i 54cm
pomiary z dziś 8600g i 73 cm

ale pielęgniarka sprawdziła i mówi że ok Antoś jest proporcjonalny
więc w Top Model męskiej wersji może startować hehe
 
reklama
Do góry