reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak oduczyć od pieluchy.

Kiedy posadziłyście swoje dziecko na nocnik?


  • Wszystkich głosujących
    279
reklama
Edzia zgadam sie z Elwira, ze widocznie jeszcze nie pora na niego.
postaw mu nocnik do zabawy i niech sie przyzwyczaja na razie
 
Edzia, zgadzam się z dziewczynami. Moja też robiła podchody, a ja razem z nią. Na każdego brzdąca przyjdzie pora. Głowa do góry. Nie od razu Kraków zbudowano:tak:
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy:-Dmój niby siada na nocnik jak wchodzi do łazienki, ale tylko w ubraniu! a jak na golasa już siądzie to mówi "siii" ale nic nie leci:baffled:a po paru sekundach wstaje. pocieszam się ze chłopcy później niż dziewczynki chwytają o co biega, ale sama już nie wiem.
 
EDZIA mój synek w wieku twego wogóle nie zauważał nocnika:)
I już mnie nerwy brały bo na dodatek chłopak duży jak na swój wiek a tu pampers wisi do kolan:) Ale przyszła jego kolej i sam wział sprawy w swoje ręce!
Teraz tylko w majteczkach zasuwa i na dodatek jeszcze ani razu nie miał wpadki ani na spacerze ani w czasie snu:
u ciebie bedzie dobrze !!!!! chłopaki mają swój czas:):-)
 
Lulka dzięki:-Dczyli jest nadzieja że i on załapie o co w tym biega:cool2:do kwietnia pasuje sie z tym uporać, bo do pracy wracam...cóż, mam nadzieję że do tego czasu już będzie sikał do nocnika:tak:
 
Edzia Ty się martwisz a ja już nie wiem co mam robić by przekonać mojego brzdąca do nocnika-są dni że ani jednaj wpadki a le większosć dni to tylko mokre majtki i podłogi
 
Anulka 59 ja tak mialam przez 3 tyg. kilka dni ladnie, potem wpadki, i tak w kolko bylo. teraz pieluche nosi jeszcze w nocy, ale czekam az mi sie paczka skonczy to juz nie bedzie miala wyjscia bo nie kupie nowej:-D
takze spokojnie na wszystko przyjdzie czas
 
reklama
Czesc jestem tu nowa zaponaje sie z wasza stronka.
Mam pytanie czy ktoras z mam ma problem ktory polega na tym ze moj 2. Latek robil siusiu do nocnika od pewnego czasu kilku dni moczy sie w dzien.czy to jest normalne nie weim juz co robic:-(
 
Do góry