reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak nie zwariować ze stresu przed kolejną CP?

reklama
No tak ale ona przez telefon nie oceni czy to pozamaciczna, więc o ile niektóre lęki faktycznie są z dupy o tyle inne kwestie i tak i tak muszą być wykluczone przez lekarza. Mnie np jeden lekarz totalnie zlał i gdybym go posłuchała to raczej by pękło, bo kazał wrocic za dwa tygodnie albo i trzy a kilka dni później już byłam na IP
Ale powiedziałaby, ze przy tak niskiej becie nic jeszcze nie wiadomo :) ja przeciez mówie, ze jak trzeba bylo, to wysyłała do lekarza
 
Ale powiedziałaby, ze przy tak niskiej becie nic jeszcze nie wiadomo :) ja przeciez mówie, ze jak trzeba bylo, to wysyłała do lekarza
No niby tak, ale przy tak niskiej jak moja tez nic nie wiadomo a jednak gdyby nie wnikliwe usg tydzień po tygodniu to mogłoby być różnie. Poszukam u siebie jakiejś, może trafię na kogoś sensownego bo ciąża to jakaś masakra dla control freaków 😃
 
Tak sobie gdybam.. gdyby ta moja beta była dzisiaj 45, a nie 39, to już byłoby że przyrost 90%.. może przy tak niskich wartościach ona faktycznie jeszcze wystrzeli?
 
zaraz czwartek, to już prawie piątek, zrobisz i zobaczysz. Umowilas się już do lekarza?
Tak, na 09/01 i załatwiłam od rodzinnej zwolnienie do tego czasu. Wcześniej cisnąć nie ma co wizyty chyba bo co tu lekarz dojrzy? Jutro mam zadzwonić zobaczyć to może mnie jutro przyjmie bo poprosiłam o kilka skierowań na betę żeby nie robić ciągle ze swoich więc może mnie też tam obejrzy z ciekawości.
 
Tak, na 09/01 i załatwiłam od rodzinnej zwolnienie do tego czasu. Wcześniej cisnąć nie ma co wizyty chyba bo co tu lekarz dojrzy? Jutro mam zadzwonić zobaczyć to może mnie jutro przyjmie bo poprosiłam o kilka skierowań na betę żeby nie robić ciągle ze swoich więc może mnie też tam obejrzy z ciekawości.
Coś kojarzyłam ze miałaś długie terminy dlatego zapytałam czy już umowilas, bo często łatwiej się umówić i czekać niż na ostatnia chwile się umawiać jak nie ma miejsc. Póki co i tak za dużo nie zobaczy, musisz poczekać, tulę
 
reklama
Tak, na 09/01 i załatwiłam od rodzinnej zwolnienie do tego czasu. Wcześniej cisnąć nie ma co wizyty chyba bo co tu lekarz dojrzy? Jutro mam zadzwonić zobaczyć to może mnie jutro przyjmie bo poprosiłam o kilka skierowań na betę żeby nie robić ciągle ze swoich więc może mnie też tam obejrzy z ciekawości.
To dobrze, że udało Ci się załatwić zwolnienie zawsze to się człowiek pewniej czuje w domu
 
Do góry