reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta niska, cienie cieni

reklama
Zobacz załącznik 1597431Cześć, dołączę się do tematu. Okres mi się spóźnia 2 dzień, zrobiłam test w 1 dniu przewidywanego okresu po południu i niby coś tam było widoczne, ale nie do końca, załączam zdjęcie :) Wczoraj powtórzyłam test - wieczorem i wyszedł już typowo negatywny. Jestem 4 cykl na stymulacji lekami więc jajeczkowanie raczej musiało wystąpić, jednak przyznam że nie byłam na monitoringu więc na 100% nie wiem. Po terminie miesiączki testy powinny już wychodzić pozytywnie jeżeli byłaby to ciąża?
Ja tam coś widzę.. ale ja już jestem mega wyczulona
 
Mój test z godziny 18.. pewnie zapytacie na cholerę je ciągle robie, bo ani to mi nie dostarczy żadnej wiedzy ani nic ale.. nie wiem, chyba lubię 👀
 

Załączniki

  • IMG_20231223_190231.jpg
    723,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry