reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak nie zwariować ze stresu przed kolejną CP?

To nie kwestia wysiłku tylko robię test, zaczynam plamić, po moich przejściach wiem że plamienie to zły objaw. Na tą chwilę już nie jestem gotowa na kolejne próby. Moja cierpliwość do mojego ciała się kończy
Wiesz, ja w obu ciązach plamilam. I nic się nie stało.
Podpowiesz jak wybrać terapeutę? Bo ja się ostatnio zastanawiałam nad tym, chyba chciałabym spróbować z kimś to przepracować
Mialam terapeutke pracujacą tez na oddzialw patologii i połozniczym. W tę strone bym szla, bo ona po pierwsze wie, o co chodzi, polecała mi lekarzy, pomagała z badaniami, ma codzienny kontakt z pacjentkami.
 
reklama
Wiesz, ja w obu ciązach plamilam. I nic się nie stało.

Mialam terapeutke pracujacą tez na oddzialw patologii i połozniczym. W tę strone bym szla, bo ona po pierwsze wie, o co chodzi, polecała mi lekarzy, pomagała z badaniami, ma codzienny kontakt z pacjentkami.
Też miałam psycholog z oddziału ginekologii jak leżałam i myślę, że te rozmowy mi pomogły
 
Też miałam psycholog z oddziału ginekologii jak leżałam i myślę, że te rozmowy mi pomogły
Ja mialam prywatne wizyty przez rok łącznie :) plus jak akurat byłam w szpitalu, to mnie odwiedziła na sali, ale to nie z terapią.

Takie coś bardzo pomaga, kiedy mozna ciąze przejśc z kimś poza lekarzem. Jak mialam problem, to najpierw do niej dzwonilam i ona oceniala, czy mam jechac na IP czy to moja głowa.
 
Ja mialam prywatne wizyty przez rok łącznie :) plus jak akurat byłam w szpitalu, to mnie odwiedziła na sali, ale to nie z terapią.

Takie coś bardzo pomaga, kiedy mozna ciąze przejśc z kimś poza lekarzem. Jak mialam problem, to najpierw do niej dzwonilam i ona oceniala, czy mam jechac na IP czy to moja głowa.
Też miałam w zaleceniach adres poradni ale między czasie mamie wyszły złe wyniki i chyba bardziej myślę o niej jak o sobie . Ale jak się uspokoi ten nerwowy okres to chyba skorzystam przed planowaniem dzidzi z takich wizyt 🤔
 
Ja mialam prywatne wizyty przez rok łącznie :) plus jak akurat byłam w szpitalu, to mnie odwiedziła na sali, ale to nie z terapią.

Takie coś bardzo pomaga, kiedy mozna ciąze przejśc z kimś poza lekarzem. Jak mialam problem, to najpierw do niej dzwonilam i ona oceniala, czy mam jechac na IP czy to moja głowa.
No tak ale ona przez telefon nie oceni czy to pozamaciczna, więc o ile niektóre lęki faktycznie są z dupy o tyle inne kwestie i tak i tak muszą być wykluczone przez lekarza. Mnie np jeden lekarz totalnie zlał i gdybym go posłuchała to raczej by pękło, bo kazał wrocic za dwa tygodnie albo i trzy a kilka dni później już byłam na IP
 
Też miałam w zaleceniach adres poradni ale między czasie mamie wyszły złe wyniki i chyba bardziej myślę o niej jak o sobie . Ale jak się uspokoi ten nerwowy okres to chyba skorzystam przed planowaniem dzidzi z takich wizyt 🤔
Kurczę, szkoda ze ja takiej informacji nie dostałam. Może nie interesuje ich kwestia zdrowia psychicznego albo wszystkie trzy wyglądałysmy na dobrze się trzymające 😏
 
reklama
Do góry