reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak nie zwariować ze stresu przed kolejną CP?

reklama
Ciąża na poczatku to jednak troche matematyka. Slabe przyrosty nie wróżą dobrze. Na tym etapie ta beta powinna rosnąć jak szalona.
Jedyny margines błedu to inny lab i inna godzina. Więc w piątek konieczniw trzeba zrobić betę jeszcze raz.
Masz rację choć z drugiej strony jej wynik wciąż mieści się w normie. Jestem optymistyczna 😋 i tak, w piątek okaże się co tam się dzieje
 
Kulka, ja mam pytanie, tylko nie odbiwrz tego źle, ale czy Ty czujesz się tak realnie psychicznie gotowa na kolejną ciążę i kolejne proby?
Od początku masz w głowie same czarne scenariusze, a w ciązy to normalne, ze tu czy tam zaboli. Nie myślałaś o jakimś przepracowaniu tego przed staraniami? Żeby chociaż panowac nad tymi swoimi schizami?

Ja po porodzir przedwczesnym cała druga ciąże mialam terapeutkę. Przed ciąza tez. Do tego mega dobry lekarz i jakos się dalo żyć w miarę normalnie.

W sensie nic Ci nie zarzucam, doskonale wiem, ze to ogromny stresior, ale moze warto się mentalnie przygotować do całego wysiłku ciązowego?
 
Kulka, ja mam pytanie, tylko nie odbiwrz tego źle, ale czy Ty czujesz się tak realnie psychicznie gotowa na kolejną ciążę i kolejne proby?
Od początku masz w głowie same czarne scenariusze, a w ciązy to normalne, ze tu czy tam zaboli. Nie myślałaś o jakimś przepracowaniu tego przed staraniami? Żeby chociaż panowac nad tymi swoimi schizami?

Ja po porodzir przedwczesnym cała druga ciąże mialam terapeutkę. Przed ciąza tez. Do tego mega dobry lekarz i jakos się dalo żyć w miarę normalnie.

W sensie nic Ci nie zarzucam, doskonale wiem, ze to ogromny stresior, ale moze warto się mentalnie przygotować do całego wysiłku ciązowego?
To nie kwestia wysiłku tylko robię test, zaczynam plamić, po moich przejściach wiem że plamienie to zły objaw. Na tą chwilę już nie jestem gotowa na kolejne próby. Moja cierpliwość do mojego ciała się kończy
 
reklama
Kulka, ja mam pytanie, tylko nie odbiwrz tego źle, ale czy Ty czujesz się tak realnie psychicznie gotowa na kolejną ciążę i kolejne proby?
Od początku masz w głowie same czarne scenariusze, a w ciązy to normalne, ze tu czy tam zaboli. Nie myślałaś o jakimś przepracowaniu tego przed staraniami? Żeby chociaż panowac nad tymi swoimi schizami?

Ja po porodzir przedwczesnym cała druga ciąże mialam terapeutkę. Przed ciąza tez. Do tego mega dobry lekarz i jakos się dalo żyć w miarę normalnie.

W sensie nic Ci nie zarzucam, doskonale wiem, ze to ogromny stresior, ale moze warto się mentalnie przygotować do całego wysiłku ciązowego?
Podpowiesz jak wybrać terapeutę? Bo ja się ostatnio zastanawiałam nad tym, chyba chciałabym spróbować z kimś to przepracować
 
Do góry