reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak nie zwariować ze stresu przed kolejną CP?

reklama
No właśnie apropo pachwiny.. dziś mi wyjątkowo doskwiera. Zakladajac że to CP, ale tylko zakładając, taka niska beta jak moja mogłaby dawać jakieś boleści?
Mnie jak tak myślę to pobolewalo podbrzusze nie jakoś strasznie ale twierdziłam, że to norma . Pachwina bolała przy becie ponad 1000 ale tak bardzo, że aż noga mi dretwiała i pojechałem na SOR
 
reklama
Przecież to normalne po mtx, pisałyśmy wyżej ze może bolec, kłuć, ciągnąć etc w całym brzuchu
Bo siedzę w domu i się wkręcam chyba już sama z nudów 🤷🏻‍♀️😂 Bo widzisz pisałam kiedyś , że czasem te bóle to są bo ciągle o nich myślisz tak działa psychika.. więc mi działa 🧐😲
 
Do góry