reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

melody zdecydwanie polecam lekarza. My tu sobie piszemy różne rzeczy, ale ja bym wolała skonsultować się z fachowcem. Jeśli się jednak nie wybierasz to sok malinowy z pewnością nie zaszkodzi, herbatka z cytrynką, mleko z miodem i czosnkiem itp. Słyszałam, że można oscillococcinum i rutinoscorbin. Na ulotce każdego leku jest informacja czy lek nie zaszkodzi kobietom w ciąży. Zdrowia życzę! :)
 
reklama
Melody, Traschka ma rację. Ja nie pracuję, siedzę w domku, mogę się więc spokojnie wygrzać, spróbowałam więc domowych sposobów. Dałam sobie 3 dni i działa. Ale prawie nigdzie nie wychodziłam z domu, więc miałam większe szanse na zatrzymanie infekcji.
 
Do lekarza ale biegiem ;) ja już jeden antybiotyk brałam w 5 t.c. i nie chcę więcej. Tak się bałam o maleństwo, że o mało nie oszalałam, ale na szczęście jest w porządku :)
 
Wczoraj wieczorem zadecydowałam, że dziecko jest najwazniejsze i ze jak teraz nic nie zrobie to bedzie duzy problem.:-(
Poszlam dzis do lekarza i dostalam Bioparox i wg rady kolezanki farmaceutki kupilam tez propolki (ale te z cukrem).
L4 do wtorku i mam nadzieję, że infekcja się zatrzyma.

Dzięki za wsparcie :-)
 
Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy macie zamiar farbować włosy podczas ciąży? Jeżeli tak to jakimi farbami.
W poprzedniej ciąży nie farbowałam włosów, ale tym razem wolałabym wyglądać bardziej atrakcyjnie.
Jakieś rady?
 
Konkretnie nie wiem jakie - ale zadałam podobne pytanie moim styczniówkom (forumowiczkom z 1 ciąży) i mówiły, że farbowały włosy bez oporów większych, bo farby są teraz bezpieczne. Ja na pewno jak skończę trzeci miesiąc zrobię sobie pasemka metodą domową (czepek specjalny z dziurkami i szydełko) lub wybiorę się w końcu do fryzjera.

Też mam opory, ale warto poradzić się np swojego gina no a później fryzjerki i zadecydować.
 
reklama
Do góry