reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

większość babydream- z rossmana (żel pod prysznic, olejek, płyn do kąpieli), krem na rozstępy ziaja, a płyn do higieny intymnej i krem do twarzy dla kobiet w ciąży z perfecta mama, ale chyba sobie teraz kupię jakiś krem na zimę, bo ten jest nawilżający i przeciw przebarwieniom- będzie dobry na noc.

Dziewczyny- widziałam w superpharm dwie duże mustelle za 139 zł w promocji, dla mnie i tak za drogo, ale może Was to zaintersuje. Ja chcę kupić teraz fissan- kosztuje tylko 20 zł a ponoć całkiem dobry.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A co sadzicie o tym kremie z masy perłowej (mam prawie całe opakowanie hmm)
wkleję wam jak on wygląda - No-Scar >> Krem na blizny szkoda by mi było go nie wykorzystać, jest dość tępy w smarowaniu ale blizny po pryszczach ładnie rozjaśnia na twarzy ... może ktoś stosował?
 
jeszcze używam szamponu dla niemowlaków :) A krem na zimę też taki dla dzieci sobie i mężowi kupię- on ma alergię skórną i takie dziecięce kremy lepiej na niego działają a jak porównywałam składy mają duzo mniej chemii i pachną jak dla mnie ładniej:) Dziewczyny dobry jest też naturalny żel pod prysznic i mydło w płynie biały jeleń- mąż używa, bo mu nie szkodzi i czasem mu "podkradam".
 
A ja mam coraz większą ochotę na farbowanie [nie farbowałam włosów od lutego] a mojemu Kudłatemu podobają się naturalne :-p
Tez nie farbuję od ponad roku, ale do ciązy sie przygotowywałam, więc odrosty balejażu maskowałam poprzez upięcie, a dziś mam już własne rudawo brązowe kłaczki :tak:
 
ja ostatni raz farbowałam w sierpniu....jestem od tego uzalezniona i od zmiany fryzur teraz kiszka... :( nie wiem jak to przezyje :)
 
ja też kilka miesięcy nie farbowałam, a z tego co wiem, chna nie jest szkodliwa, jeszcze spytam sie lekarza, ale wizyte mam 16.12, więc włoski będą lśnić dopiero na święta
 
Ostatnia edycja:
Gosiaczek.81 mnie kosmetyczka przed mikrodemabrazją pytała czy jestem w ciąży bo to przeciwwskazanie.. Ale zawsze lepiej sprawdzić u kilku źródeł.
Ja zakupiłam buteleczkę bio-oil na przyszłe rozstępy ale użyłam do tej pory tylko raz, więc nie wiem czy mogę polecić. Ale to tez podobno jest preparat bardziej na minimalizowanie blizn.
 
reklama
A co sadzicie o tym kremie z masy perłowej (mam prawie całe opakowanie hmm)
wkleję wam jak on wygląda - No-Scar >> Krem na blizny szkoda by mi było go nie wykorzystać, jest dość tępy w smarowaniu ale blizny po pryszczach ładnie rozjaśnia na twarzy ... może ktoś stosował?
Gosiaczek ja uzywałam tego kremu na blizny pooperacyjne i u mnie sprawdził się super, ale przestałam go używać przed ciążą i powiem, że ulotkę wywaliłam i nie wiem czy w ciąży wolno go stosować.
 
Do góry