reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

hihi mi ostatnio maz robil :D plus do tego peeling i masaz....matko lepiej niz w spa :) codziennie tez mi nozki masuje :D
 
reklama
No to masz szczęście dziewczyno:) Mój, jak go poproszę o masaż o mnie pougniata minutę i oznajmia "już!"
 
no jesli o to chodzi to jest kochany :))) i od razu mnie tym ujął jak na pierwszej randce zrobił mi masaż plecków :D
 
bez masaży Marcina nie dałabym rady. On też jest kochany, jednego czasu miał nawet ochotę isć na kurs dla masażystów ale wypadał w godzinach jego pracy... ja żałowałam :-(

A tak go nawet prosić nie muszę, sam się pyta czy mi masażu nie zrobić :-)
 
Ja tez sobie brzuszek w obwodzie zmierzyłam (tuż po pępkiem , w najszerszym miejscu) i... 98, hihi:) Duży jest:)

A co do magnezu, jak znów będą nękać mnie te nocne skurcze i twardnienia brzucha, to chyba właśnie magnez zacznę brać zamiast tej nospy. chyba lepszy dla dzidzi, co? Zwłaszcza, ze nospa mi nie pomaga.Tylko mogę bez porozumienia z ginem? 1 lub 2 dziennie? Jak myślicie? Bo już naprawdę nie mogę do niego dzwonić kolejny raz...
 
może najpierw zbadaj poziom magnezu :) asmag jest dość łagodny i skoro ja dostałam taka dawkę to nie sądzę, żeby 1 czy 2 tabletki miały zaszkodzić. Może w aptece zapytać ...
 
Aestima mnie ostatnio też kazał wziąść ASMAG (miałam skurcze łydek), ja mam zażywać 3x 1.
Więc chyba nie ma przeciwwskazań do zażywania go. Mam go brać przez 3 tyg potem odstawić i zobaczyć, czy skurcze powrócą
 
Agabre, to jest myśl! Zbadam mgnez- i tak muszę niedługo robić badania, to sprawdzę sobie ten mg po prostu:)
 
ale macie fajnie z tymi masażami. Mój jak go proszę to najpierw słyszę "za chwilę", potem "jutro", a jutro jak sie wreszcie doproszę to trwa to 2 minuty. Co za pomoc...
 
reklama
Do góry