reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

reklama
ja na placki ziemniaczana załapałam się wczoraj u koleżanki,a właściwie na placek po węgiersku,bo był jeszcze sos do tego i surówka

a co do masażu,ja tez się doprosić nie mogę ,ale nieraz D,"dopadnę" w sypilani jak ogląda tv,siadam na końcu łózka,zapieram się rękami o ścianę, a on nogami mi plecy masuje:-D,bo zrak nie mam większego pozytku,ma nacisk silny,ale jakoś nie umiejętnie to robi i właśńie "2min" i "starczy ci"?:baffled::angry:
 
ja na placki ziemniaczana załapałam się wczoraj u koleżanki,a właściwie na placek po węgiersku,bo był jeszcze sos do tego i surówka

a co do masażu,ja tez się doprosić nie mogę ,ale nieraz D,"dopadnę" w sypialni jak ogląda tv,siadam na końcu łózka,zapieram się rękami o ścianę, a on nogami mi plecy masuje:-D,bo z rak nie mam większego pożytku,ma nacisk silny,ale jakoś nie umiejętnie to robi i właśnie "2min" i "starczy ci"?:baffled::angry:
 
A ja odkryłam obrzydliwe rozstępy na biodrach :( Dlaczego tam?? Nie zauważyłam, żebym akurat w tym miejscu jakos przytyła. Tak łądnie i systematycznie smaruję brzuszek i biust a tu taka brzydka niespodzianka. Jak to odkryłam to posmarowałam grubą warstwą tyłek, biodra i uda. Połowa kremu mi na to zeszła. Marnie widzę mój wygląd po ciąży.
 
traschka ja od początku smaruję brzuch, uda, piersi i pośladki, a właściwie to maż mi smaruje i obydwa mamy przyjemność :-D
 
traschka ja włąsnie najpierw (w pierwszej ciąży) miałam rozstępy na kościach miednicowych (na biodrach, ale tak wyżej)teraz to tam najwięcej poświęcam czasu, bo widzę, ze dziej sie to samo, a brzuch o dziwo mi nie "pękał", gorzej biust i właśnie biodra...
w pierwszej ciązy to w ogóle używałam oliwki, albo Nivea Q10 (taki ujędrniający) i było oki
 
Dziewczyny czy któraś z Was używała w ostatnim czasie kropli albo sprayu do nosa. Mam tak okropny katar, że sobie nie radze... Leci mi woda z nosa... Jeszcze do wczoraj miałam problem żeby się wysmarkać, a dziś powinnam sobie chusteczke włożyć i po 5 min zmienić, bo już by była cała mokra. :wściekła/y: Nie chce iść do lekarza po taką "bzdure". Antybiotyk mam, ale tak się męczę, że szok. A mój nos już jest tak czerwony... :zawstydzona/y:

Proszę o pomoc!!!
 
agatka katar i to taki jak piszesz to nie "bzdura", mnie nic nie pomógł lekarz jak miałam katar bo raczej zatokowy, ale jak mnie kolejnym razem dopadło przeziebienie to kupiłam fizjologiczny roztwór wody morskiej "disne mar" i psikałam ok5 razy dziennie, właściwie to nawilża tylko śluzówkę ale mi się łatwiej oddychało. Moze Tobie też coś da. Acha i robiłam inhalacje z rumianku.
Dwa razy dziennie i po 3 dniach dało razem rezultat
 
reklama
tylko inhalacje to się robi, jak ma się "zapchany" nos... A mi leci woda... masakra.

Chyba sobie tampony do nosa włożę!

Szok!!! Nigdy mnie tak nie wzięło...
 
Do góry