reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

reklama
barmanka mnie strasznie drętwieją ręce... ale ja to najprawdopodobniej mam z kręgosłupa. Idę jutro do gina to sie go zapytam, co on o tym sądzi
ja też się bałam że to problem neurologiczny :zawstydzona/y:
Na szczęście okazało się że to "tylko" brak potasu w organizmie...
Daj znać co powiedział i co zalecił Twój gin :tak:
 
Dziewczyny czy Wam też drętwieją ręce (dłonie)?
Pytałam o to moją ginke... bo dodatkowo czasem mam skurcze nóg. Poleciła mi magnes (na skurcze mięśni) i potas (na drętwienie).
Poleciła mi Asaprgin
Jeśli chodzi o samą dawkę magnezu (jeśli nie męczyły by mnie/nas drętwienie) to powinna wynieść nie więcej niż 250mg na dzień.
A jak jest u Was?
Czasem mi ręce drętwieją ale nie spytałam o to gina. Pytałam z kolei o kurcze łydek i powiedział mi, że mam brać magnez własnie. Tylko, że powiedział, że mam w aptece poprosić o taki z największą dawką do tego co wchłania sie dojelitowo (dużo lepsze jest przyswajania). jak byłam na ip bo miałam skurcze macicy to tam lekarka też kazała właśnie magnez brać.
 

Dziewczyny czy Wam też drętwieją ręce (dłonie)?
Pytałam o to moją ginke... bo dodatkowo czasem mam skurcze nóg. Poleciła mi magnes (na skurcze mięśni) i potas (na drętwienie).
Poleciła mi Asaprgin
Jeśli chodzi o samą dawkę magnezu (jeśli nie męczyły by mnie/nas drętwienie) to powinna wynieść nie więcej niż 250mg na dzień.
A jak jest u Was?
[/FONT]
Ja biore 400mg magnezu na dobe, w sumie od poczatku ciazy (jakis czas temu zmniejszylam dawke i mialam silne skurcze macicy, teraz jest juz troche lepiej), wczesniej czesto dretwialy mi rece i nogi, teraz juz sie to nie zdaza.
 
Ja biore 400mg magnezu na dobe, w sumie od poczatku ciazy (jakis czas temu zmniejszylam dawke i mialam silne skurcze macicy, teraz jest juz troche lepiej), wczesniej czesto dretwialy mi rece i nogi, teraz juz sie to nie zdaza.

a ktory polecasz - potrzebuje dobrze przyswajalny, zalecenie od gina zeby brac, z reklam znam tylko BLUMAG jedyny hahahah
 
o jaka tu cisza, czyżby zastój w pięlęgnacji ? ;-)
postanowiłam dziś zrobic sobie domową parówkę oczyszczającą z peelingiem a potem maseczkę, wymoczę też stópki w soli i zrobię pazurki ....
:-)
 
Co do magnezu ja biorę asmag trzy razy dziennie po dwie tabletki, ale budziłam się w nocy z potwornymi skurczami aż musiałam męża budzić, żeby mi nogi rozmasował.

Obrączkę już dawno zdjęłam jak mi jednego dnia spuchły palce. Później wszystko wróciło do normy, ale wolę nie ryzykować :)

a ja byłam podciąć włosy u fryzjera :D farbować na razie nie chcę, bo i tak mi kolory "spływają"
 
reklama
U mnie z robieniem pedicure coraz ciężej... chyba przed porodem męża będę musiała prosić o pomoc:)
 
Do góry