reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

reklama
87cm
Przed ciaza mialam ok 68cm (nie pamietam dokladnie), a w pierwszej doszlam do rowno 100cm.
 
hehe, no ja nie byłam wcześniej taka szczuplutka, zresztą nigdy nie miałam pieknej talii nawet jako chudzielec, taka budowa niestety. Jestem najszczuplejsza pod biustem i raczej podkreślam to miejsce.
 
traschka dopiero kilka z nas napisała, czekaj dalej co bedzie. Ja jestem nie za wysoka mam 162 cm wiec to też od tego zależy. A przed ciążą nie wiem ile miałam :zawstydzona/y:
 
aaga, justynka, dziękuje Wam za odpowiedź....
Kurcze to ja nie rozumiem dlaczego mnie "tam" ciągnie:eek: Jest to bardzo nieprzyjemne uczucie.


agatka, nie wydaje mi się by krem wyszczuplający był dobry dla kobiet w ciąży, mimo iż pisze że jest na rozstępy. Takie kremy (wyszczuplające) mają składniki termoaktywne, czyli rozgrzewające skórę..I nie sądzie by były dobre w naszym stanie.
Wiem również że będąc w ciąży należy odstawić wszelkie kremy przeciw zmarszczkowe:tak::tak:


Dziewczyny czy Wam też drętwieją ręce (dłonie)?
Pytałam o to moją ginke... bo dodatkowo czasem mam skurcze nóg. Poleciła mi magnes (na skurcze mięśni) i potas (na drętwienie).
Poleciła mi Asaprgin
Jeśli chodzi o samą dawkę magnezu (jeśli nie męczyły by mnie/nas drętwienie) to powinna wynieść nie więcej niż 250mg na dzień.
A jak jest u Was?
 
barmanka mnie strasznie drętwieją ręce... ale ja to najprawdopodobniej mam z kręgosłupa. Idę jutro do gina to sie go zapytam, co on o tym sądzi
 
barmanka mie też drętwieją ręce. I niebawem chyba będę musiała ściągnąć obrączkę bo coraz bardziej puchną i boję się, że za kilka tygodni będzie to już niemozliwe...
 
reklama
traschka ja już ściągnęłam obrączkę i wkładam ją tylko jak gdzieś idę, w domu chodzę bez niej, bo mi się porobiła pod nią skóra taka jak po odparzeniu.
 
Do góry