reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
lilonka zycze powodzenia, oby beta byla wysokaśna
Hera
glowa do gory wiem ze moze i bedziesz czula pustke w czasie tych swiat tak jak piszesz ale pomysl ze w nastepnym miesiacu bedziesz mogla podejsc do IUI i miec nadzieje jak wiele z nas
Lindi77
ciesze sie razem z Toba, ale to musi byc piekne uslyszec bijace w sobie malutkie serduszko ach az sie rozmazylam
 
Ostatnia edycja:
Fajnie jak by nam wszystkim się udało :-) , chciała bym za rok w święta mieć już małego szkraba, żeby mi przeszkadzał we wszystkim :-).
Byłam dziś na USG dwa pęcherzyki w dwóch jajnikach i dwa pęknięte, więc super, zgodnie z planem, zobaczymy 1 stycznia, testowanko. I gin przepisała mi duphaston 2 razy na dzień
Błonka: Gratulacje, już w pełni możesz się cieszyć, to kiedy będzie poród, sierpień, czy już wrzesień :-), jeszcze raz gratulacje.

he he we wrzesniu na pewno nie :p z terminu OM wychodzi 30 lipca, a z usg jeszcze nie wiem bo 2 stycznia sie dowiem jak juz bedzie duzo wiecej widac, teraz mialam wizytke szybka serduszkowa by uspokoic serce :)
 
em - tak, w środę testuję. Ale jestem dzisiaj poddenerwowana i rozdrażniona, tak bez powodu. Chyba ten cały stres daje znać o sobie. Aż bym kogoś kopnęła :-)
 
Błonka: wiec w wakacje, ale fajnie, będziesz wychodzić z małym szkrabem na spacer :D


Kosik: trzymam &&&&&&&&&&&&&, musi się teraz udać, odpoczywaj dużo
 
reklama
No właśnie NIECHMOCBĘDZIE Z WAMI &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry