reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dzięki Dziewczynki za kciukaski. Idę raniutko testować, ale wyniki odbieram po pracy, czyli nie wcześniej jak o 17-ej. A objawów nie mam żadnych, a dziś 10dpt - mam nadzieję, że to dobry objaw :tak: Wszystkiego najlepszego kochane. Odezwę się jutro. Papatki
 
reklama
Lindii, tą wodę z solą to się nie pije tylko płuka gardło i wypluwa, pomaga, mam to sprawdzone na sobie. A jako środek wymiotny podobno się sprawdza, wtedy trzeba wypić, ale nie próbowałam.
 
Przeczytajcie:

Kwasy omega 3 – recepta na zdrowe i mądre dziecko? - Ciążowy.pl

i powiedźcie co o tym sądzicie, czy któraś z was łyka kwas Omega 3?
 
Kosik-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, no teraz masz dłuuugie 8 godzin wyczekiwania- jeżeli Cię to męczy to chętnie się z Tobą zamienię :-), ależ Ci zazdroszczę prezentu na święta.
A magdusia- to pewnie dalej świętuje
 
ja też już po. Teraz bardzo długie 8 godzin. Ale... Zaczął padac snieg i jakos tak swiateczniej się zrobiło :) i ostani dzien pracy az do 8 stycznia. Wyleniu****e się za wszystkie czasy.
Kurczę pielęgniarka zamiast beta hcg zapisała mi hcg całkowite. czy to ma jakies znaczenie - oprócz innych norm???
 
Sylha nie świętuję jeszcze , ale się wyspałam za to, mój M wycałował brzusio jak szedł do pracy i teraz leniu****e przed kompem:tak:i tv.
Lilonka czekamy z Tobą, a ja niestety nie wiem jak sie ma beta hcg a hcg całkowite-może w necie cos znajdę
 
ZA TRANSFER &&& zeby został z Toba ten bombelek :)

a kwas omega 3 mozna brac nawet w ciazy, ja go bralam przed, poprawil mi endo, trzeba sie tylko zwyklego tranu wystrzegac bo ma witamine A a ona uszkadza plud...
 
reklama
Kobiety czekam z niecierpilwością na wiadomości pt : Beta. Mam nadzieję, że szybko dołączycie do mnie i do Błonki .

Mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&.

PS. Płukam gardło wodą z solą - jest to okropne ale pomaga.
 
Do góry