reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
nie wiem czy powinno sie dziekowac czy nie zeby nie zapeszac wiec napisze tylko Lindi77 i Błonka jestescie niesamowite:-)
 
reklama
Fluidki biorę w ciemno :-):-):-) przydadzą się na jutro. Chociaż coś mnie brzuch ćmi jak na okres. Ale twardo idę jutro na betę, a wyniki dopiero po 16. Oj dlugie 8 godzin będzie.
Kosik 3mam mocno kciuki i za Ciebie.

Jutro mój M. na imieniny. Dobry byłby to prezent:happy:
 
Dziewczyny ratujcie, strasznie mnie boli gardło. Ponieważ żade leki nie wchodzą w grę to jak macie jakieś domowe sposoby....piszcie Please
 
Woda z solą do płukania - trochę soli rozpuścić w ciepłej wodzie, dodać chłodnej i płukać co kilka godzin. Sprawdzone.

Możesz też szałwią. I pić mleko z miodem i czosnkiem.
 
Ostatnia edycja:
Iilonka dziękuję Ci pięknie, zaraz parzę szałwię, bo co do soli to mogę zwrócić.

Raz miałam taką historię, że przyjechałam do męża ( wtedy jeszcze przed ślubem) i coś mi było źle, powiedziałam więc przyszłej teściowej że coś mi siedzi na żołądku. No to ona w nogi po cukier z kroplami żołądkowymi. Taka wielka stołowa łyżka, no to ja łyk... i w sekundzie byłam nad klopem i opróźniałam zawartość żołądka, bo teściowa zamiast cukru dała sól. Pomyliło jej się bo była bez okularów.

Także skorzystam z szałwi :-)
 
kochana mi moja ginka przepisala tantum werde bo mozna brac, ja biore oczywiscie tylko 3 tab dziennie ale pomaga, fajnie znieczula, oczywiscie tez plukanko szalwia, witamina C i herbata z miodem i cytrynką
 
reklama
Hej dziewczynki ja na chwilkę, bo padam na pysk-tyle wrażeń dziś.
Transfer odbył sie i podano mi jednego babelka podobno bardzo ładnie sie podzielił(niesamowite uczucie jak razem z M moglismy zobaczyć jak mi go umieszczają w macicy)
Mocne kciuki za Kosik i lilionkę jutro-czekam na wysokie bety
Lindi super ,że na usg w porzadku i dzidzia rośnie
 
Do góry