reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
minimalna jak mi powiedzieli w Provicie to 1 mln, mój M ostatnim razem miał mniej ale dr zapytała czy probujemy bo zna przypadki że skończyły się sukcesem-przy pierwszej IUI M miał 36 mln a po selekcji 6 a przy drugiej IUI 6 mln a po selekcji niecały milion
 
cześć Gizas a gdzie byliście w górach?

ja bardzo chcialam w tym roku jechać do Bułgarii, ale jak teraz idę na laparo to nie pojedziemy bo się boję. Ale zdecydowaliśmy,że pojedziemy nad Bałtyk we wrześniu.:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny:-)
dorotka-nie jestem pewna ale chyba ta choroba nazywa się ,,Zakrzepica''ale jak się nazywa bakteria to nie mam pojęcia.
W sumie to nie ma znaczenia z ilością żołnierzyków do IUI

Dorotka-zaraz wyślę zapytanie do lekarza w sprawie tej bakterii jak mi odpiszę to zaraz dam ci znać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Atyde byliśmy w Kudowie Zdrój-kilka dni relaksu i powrót do rzeczywistości ale dobre i to.
@ dostanę za około 2,5 tyg i może podejdziemy do IUI ale to zalezy od obrotów w firmie tak więc na razie jeszcze nie wiem czy w tym cyklu będziemy dzialać...
 
dorotko-tak wiem źle napisałam o tych żołnierzykach miałam na myśli o odpowiedzi dziewczyn na moje poprzednie pytanie że do IUI nie ma regóły ile zołnierzyków potrzeba dlatego pod odpowiedzią do ciebie napisałam o tych żołnierzykach,nie chodziło mi o tą bakterię o którą pytałaś,mój błąd:-)

Ale dzisiaj jest pogoda masakra,chce mi się spać i czuje się jakaś zmęczona przez ten deszcz,cały czas leje:-(

dorotka-lekarz mi odpisał w ten sposób ,,Nie ma konkretnej bakterii to nie one powodują zakrzepy a stan zapalny''Mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłam:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry