reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć dziewczyny:-) Wróciłamz kiludniowego relaksu w górach:-) Trochę było do czytania forum, Agusia w takim razie dalej trzymam kciuki, może faktycznie za wcześnie robiłaś test, mi dwukrotnie nawet nie dano szansy na to bo od razu dostawałam @ i to przed terminem...
Wysyłam Wam pozytywną energię ;-)
 
reklama
Witam czwartkowo


Ja narazie mam świetny humor. Znalazłam w necie art. mówiące że lekarz nie może odmówić nam skierowania na badania, wydrukowałam to i dałam M. pojechał do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni genetycznej i jak jego Pani doktor zobaczyła ten wydruk to zmieniła gadkę i dała nam skierowanie, i wizytę w poradni genetycznej mamy 23.08 na godzinę 10 :-)
 
Witam was dziewczyny:-)Tak rzeczywiście jak miałam robione badania to u mnie wszystko jest ok,progesteron w porządku nawet miałam to badanie(zapomniałam jak się nazywa)z dna macicy i też wyszło ok,pęcherzyki mi rosną co cykl i normalnie pękają.
SYLHA-Ja też przed IUI byłam stymulowana CLO i ENCORTONEM mimo że owulka jest ale mi tez lekarz powiedział że na cyklu stymulowanym jest większa szansa na powodzenie i z tym masz rację.
GIZAS-Super że wypoczęłaś należało ci się kochana.Teraz w tym cyklu podchodzisz do IUI?
DOROTKA-Super że ci się udało z tym skierowaniem,chciałabym zobaczyć minę tego lekarza jak twój m dał mu ten artykuł wydrukowany he he
BŁONKA-jak samopoczucie nie boli już?
 
Agusioa- ja dostałam tylko CLO, a jak u WAS jest: ty masz jakiekolwiek problemy, czy tylko twój M?!?
Bo u nas właśnie tylko mój ma obniżone parametry?
Dorota_b- u mnie wczoraj też gin marudził- bo on nie jest od leczenia niepłodności, to nie powinien wystawiać takiej recepty, ale na końcu i tak wystawił- ach oni poprostu czują władzę nad nami i chcą pomiatać.
 
Sylha-tak jak pisałam wcześniej ze mną jest wszystko ok,wszystkie badania wyszły pozytywnie oraz mam owulkę co miesiąc,mój M ma obniżone parametry bo ma tylko przeszło 5mln żołnierzyków morfologię oraz ruchliwość armii ma w porządku,tylko ta ilośc jest mała a gdy miałam robioną IUI to po selekcji miał tylko 2mln.
 
Czyli Agusia dokładnie jak u mnie- jedynie parametry M troszeczkę inne: ilość większa, bo 12mln, ale znowy tylko 40% prawidłowe- reszty tera nie pamiętam. Ciekawe jek to wyjdzie po selekcji u niego
 
reklama
A powiedzcie mi dziewczyny jaka jest minimalna ilość żołnierzyków do IUI po selekcji bo szukam tego na necie i nie mogę znaleźć?Z góry dziękuje
 
Do góry