reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Pewnie jestem beznadziejnie głupia ale dzis zrobiłam sikańca :/ dopiero 7 dni ale jestem totalnie niecierpliwa. Wyszło nic.
Zdecydowanie nie beznadziejnie głupia, a beznadziejnie niecierpliwa 😁😁 😂
Za wcześnie.... ☺️
Ja myślałam żeby zrobić pierwszy test ale z wysoką czułością 10 ale dopiero w poniedziałek czyli 12 dpo :)
 
Zdecydowanie nie beznadziejnie głupia, a beznadziejnie niecierpliwa 😁😁 😂
Za wcześnie.... ☺️
Ja myślałam żeby zrobić pierwszy test ale z wysoką czułością 10 ale dopiero w poniedziałek czyli 12 dpo :)
🤣🤣 I ja wybrałam ten z największą czułością, mam w apteczce jeszcze zapasik hehe totaaatnie beznadziejnie niecierpliwa!
 
Nie ma zmiłuj, trzeba czekać!!! 😁
Ale po pierwszej próbie od 8dpo sama robiłam codziennie testy jak psychopatka, a teraz pouczam, no hipokrytka ze mnie haha 😅
Trzeba czekać dokladnie,
Nie ma zmiłuj, trzeba czekać!!! 😁
Ale po pierwszej próbie od 8dpo sama robiłam codziennie testy jak psychopatka, a teraz pouczam, no hipokrytka ze mnie haha 😅
Haha no to nieźle, kurcze czekamy noo eeehhhh ❤️🙈🤣
 
Trzeba czekać dokladnie,

Haha no to nieźle, kurcze czekamy noo eeehhhh ❤️🙈🤣
Spokojnie, jutro już czwartek, a pt sob ndz szybko leci - jak to weekend!
A w poniedziałek już chyba można coś spróbować :)

Może dziewczyny nam podpowiedzą której najwcześniej wyszło testowanie? Ile dpo się pojawiał cień cienia? Bo nie wierzę, że wszystkie takie przykładne i czekały do 14dpo i grzecznie maszerowały na betę... 😁
 
Spokojnie, jutro już czwartek, a pt sob ndz szybko leci - jak to weekend!
A w poniedziałek już chyba można coś spróbować :)

Może dziewczyny nam podpowiedzą której najwcześniej wyszło testowanie? Ile dpo się pojawiał cień cienia? Bo nie wierzę, że wszystkie takie przykładne i czekały do 14dpo i grzecznie maszerowały na betę... 😁
A to bardzo mądre, dziewczyny dajcie znak jak to u Was wyglądało 😁😁 mylenne - ❤️❤️
 
reklama
Do góry