reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tyle tu dziewczyn a juz 3 z tej samej kliniki i tej samej ginekolog. Niewiarygodne 🥰🥰 jak wrażenia, jestes zadowolona z tej Pani
Jestem zadowolona chociaż leczę się u niej od niedawna (musiałam zmienić klinikę z invicta słupsk na Gdynię) Stymulacja poszła u niej super 31 pęcherzyków z czego 17 dobrych komórek, 11 zamrożonych i 5 zarodków 🙂 a myslalam że nic nie będzie bo przy inseminacji bardzo ciężko było mnie stymulować. Pani doktor bardzo sympatyczna tylko niewiele mówi trzeba dopytywać 🙂
 
Cześć mogę dołączyć? Mam już córeczkę a o drugie staramy się 5 lat. Przygotowujemy się do pierwszej inseminacji w Krakowie w centrum macierzyństwo. Robiła tam któraś z was iui
Hej hej:) ja robiłam inseminacje i in vitro w macierzynstwie:) u kogo się leczysz?
 
Też byłam dopiero raz ale od razu wiedziałam po co idę tylko jakieś takie olewające podejście miał. Do niego mam tylko na iui przyjechać bo resztę prowadzi mnie dr z moich okolic
To mam nadzieje ze iui bedzie szczesliwa ✊✊:):) a jak cos to mogę polecić Bazanskiego w moim odczuciu bardzo fajny rzeczowy konkretny lekarz
 
Hej ja również leczyłam się w Holandii, również robiłam 6 iui, niestety nie udane. Udało mi się po pierwszym ivf, jak będziesz chciała pogadać pisz. W jakim mieście się leczysz? Jaki problem u Was?
Witam! Tez sie lecze w holandii dzis mam 3 podejscie 😔 ale czuje ze znow sie nie uda...po 4 nieudanej szanse maleją i lekarz da mi skierowanie na ivf.... mozesz napisac jak to wszytsko sie odbywa??
 
reklama
Do góry