reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej Dziewczyny!😁
Na początku bardzo dziękuję za kciuki.. zdały egzamin! Ja juz po wizycie.. 3 trymestru!
Szyjka trzyma, dziś było 2,5-2,8cm twarda i zamknięta. Mam polegiwac jeszcze 2tyg, a później raczej wrócę do ruchu.
Wszystko na badaniu ok, Niunia zdrowa i ma już.. 1900g🥰🥰🥰🥰
Zapowiada się spora kobitka..
Dostaliśmy dzis filmik i zdjęcie 3d, poryczalam się na fotelu!
W końcu jakieś dobre wieści! 🥰

Sciskam wszystkie z radości!!!!
 
Hej Dziewczyny!😁
Na początku bardzo dziękuję za kciuki.. zdały egzamin! Ja juz po wizycie.. 3 trymestru!
Szyjka trzyma, dziś było 2,5-2,8cm twarda i zamknięta. Mam polegiwac jeszcze 2tyg, a później raczej wrócę do ruchu.
Wszystko na badaniu ok, Niunia zdrowa i ma już.. 1900g🥰🥰🥰🥰
Zapowiada się spora kobitka..
Dostaliśmy dzis filmik i zdjęcie 3d, poryczalam się na fotelu!
W końcu jakieś dobre wieści! 🥰

Sciskam wszystkie z radości!!!!
Cieszę się bardzo, ze wszystko dobrze 🥰🥰 już piękna waga i najważniejsze, ze ta szyjka się trzyma! 🥳🤩
 
ojaaaa, to już lada chwila, stresik jest?😁😁
A w sumie skąd wskazanie do CC? Czy kwestia wyboru?
Hmm od początku doktorka mówiła że będzie bezpieczniej, wskazaniem jest moja drobna budowa i mogłabym tego nie ogarnąć ale znalazła się i konkretna przyczyna oparta zaświadczeniem od innego lekarza 🙈😁😁 nie stresuje się jakoś bardzo, mąż przy mnie cały czas jest 🥰 najważniejsze bym dotrwała i dojechała te 200km. ;) Za tydzień jeszcze we wtorek ostatnia wizyta 🙊
 
Hej Dziewczyny!😁
Na początku bardzo dziękuję za kciuki.. zdały egzamin! Ja juz po wizycie.. 3 trymestru!
Szyjka trzyma, dziś było 2,5-2,8cm twarda i zamknięta. Mam polegiwac jeszcze 2tyg, a później raczej wrócę do ruchu.
Wszystko na badaniu ok, Niunia zdrowa i ma już.. 1900g🥰🥰🥰🥰
Zapowiada się spora kobitka..
Dostaliśmy dzis filmik i zdjęcie 3d, poryczalam się na fotelu!
W końcu jakieś dobre wieści! 🥰

Sciskam wszystkie z radości!!!!
Cudownie ❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry