reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Czasem nie wiadomo skąd się bierze krwawienie. U mnie też lekarz nie znalazł przyczyny powiedział że czasem się tak zdarza albo przyczyną może być acard który biorę bo rozżedza krew ale to też była tylko hipoteza. Cieszę się że z malenstwem wszystko dobrze. Dbaj o siebie. :)
Ja mam jutro wizytę także ja się jutro dowiem czy wszystko z dzieckiem w porządku.
Na pewno wszystko w porządku, trzymam mocno kciuki 🤞🙂
 
reklama
Hej. U mnie okazało sie, ze delikatnie odkleiła się kosmowka i to spowodowało krwawienie a w efekcie powstał krwiak i ciaza bardzo zagrożona. Teraz mam lezec plackiem i za tydzień w środę wizyta.
Trzymam za nas kciuki [emoji3]
Czasem nie wiadomo skąd się bierze krwawienie. U mnie też lekarz nie znalazł przyczyny powiedział że czasem się tak zdarza albo przyczyną może być acard który biorę bo rozżedza krew ale to też była tylko hipoteza. Cieszę się że z malenstwem wszystko dobrze. Dbaj o siebie. :)
Ja mam jutro wizytę także ja się jutro dowiem czy wszystko z dzieckiem w porządku.
 
Cudownie Kochana! Gratuluje z całego serducha tak wspaniałych wieści. Idealnie, oby zdrowiutkie do samego końca [emoji8]
Dziewczyny, wracamy z badań połówkowych. Wszystko dobrze, synek i córcia na pokładzie [emoji3059] synek 485 g, córcia 514 g. Termin porodu 16 kwietnia [emoji2]
 
reklama
Do góry