reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nawet nie wiem, co napisać, strasznie mi przykro... bądź silna na tyle na ile to mozliwe, miejmy nadzieję, że szybko wrócisz do domu, żeby po swojemu to sobie przetrwać. Sciskam mocno.
Hej dziewczyny dla mnie historia niestety nie kończy się szczęśliwie. Byłam dzisiaj na wizycie zarodek się zatrzymał a serduszko nie bije. Dostałam skierowanie do szpitala na indukcje poronienia. Jestem w drodze do szpitala. Trzymam za Was wszystkie kciuki żeby wasze historie skończyły się szczęśliwie.
 
Hej dziewczyny dla mnie historia niestety nie kończy się szczęśliwie. Byłam dzisiaj na wizycie zarodek się zatrzymał a serduszko nie bije. Dostałam skierowanie do szpitala na indukcje poronienia. Jestem w drodze do szpitala. Trzymam za Was wszystkie kciuki żeby wasze historie skończyły się szczęśliwie.
Strasznie mi przykro 😔 trzymaj się ❤️
 
Hej dziewczyny dla mnie historia niestety nie kończy się szczęśliwie. Byłam dzisiaj na wizycie zarodek się zatrzymał a serduszko nie bije. Dostałam skierowanie do szpitala na indukcje poronienia. Jestem w drodze do szpitala. Trzymam za Was wszystkie kciuki żeby wasze historie skończyły się szczęśliwie.
O jej 🥺 trzymaj się jakoś 😘 ściskam mocno ❤️
 
Święte słowa. Gratuluje Ci takiego cuda [emoji4][emoji4]
a nasza kruszynka urodziła się 15 dni po terminie, ważyła 4,368 i 54cm. Cała i zdrowa [emoji3064] Wciąż ciężko mi uwierzyć, że zostaliśmy rodzicami.

Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki. Jesteście silne jak nikt inny. Ile kosztuje droga do macierzyństwa wiecie tylko wy. [emoji3589][emoji256]
 
Hej dziewczyny dla mnie historia niestety nie kończy się szczęśliwie. Byłam dzisiaj na wizycie zarodek się zatrzymał a serduszko nie bije. Dostałam skierowanie do szpitala na indukcje poronienia. Jestem w drodze do szpitala. Trzymam za Was wszystkie kciuki żeby wasze historie skończyły się szczęśliwie.
Bardzo , bardzo mi przykro 😥😥 Trzymaj się...
 
reklama
a nasza kruszynka urodziła się 15 dni po terminie, ważyła 4,368 i 54cm. Cała i zdrowa 🥺 Wciąż ciężko mi uwierzyć, że zostaliśmy rodzicami.

Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki. Jesteście silne jak nikt inny. Ile kosztuje droga do macierzyństwa wiecie tylko wy. ❣️🍀
No to dzieciątko kazało na siebie czekać 😉 ale ważne że jesteście już razem 🥰 ja caly czas oswajam się z myślą że będziemy rodzicami, tak naprawdę naprawdę, nie w marzeniach 🤭😀❤️
 
Do góry