reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Jeszcze nic straconego! Choxoaz teścik machnij.. :)
Jestem w NL wiec beta niestety odpada [emoji53]
Dzis 12dpo i temperatura zaczyna leciec w dol wiec (male) nadzieje ktore mialam sie ulotnily. Czekam na [emoji205] i jedziemy dalej ze staraniami.
Trzymam kciuki za super stymulacje i udany transfer za kilka dni.
 
reklama
Tez będę się chyba musiała nauczyć tej cierpliwości, choć ciężko bo przez te wszystkie badania zawsze coś było nie tak jedno wyleczyłam przyszło drugie. Najpierw robiłam do drożności jajowodów to wyszła ureaplasma, udało się wyleczyć 2 razy sprawdzałam czy aby na pewno się wyleczyłam było okej, drożność jajowodów tez okej i na samym juz końcu badań wyszedl wrogi sluz a teraz ta cytomegalia🥺
No niestety cierpliwosc to jest cos czego musimy sie nauczyc, czasem bysmy chcialy cos szybciej ale niestety sie nie da i trzeba czekac, nie mamy wyjscia nie da sie niektorych rzeczy pdzyspieszyc.. Ja to na samym poczatku chyba myslam ze pojde do lekarza zrobi mi inseminacje i od razu bede w ciazy a sie okazalo ze jednak ciagle sie czeka i czeka a to na bete a to na monitoring a to na wyniki innych badan i nic tylko czekanie i czekanie, ale musimy to przetrwać i poczekać spokojnie jakos :)
 
Hej, dziewczyny w ktorej dobie do Was zadzwonili jak mialyscie odroczony transfer w 5 czy w 6?

Dzisiaj jest 5 doba i nie zadzwonili jeszcze a zawsze dzwonili przed 8 rano.. Nie wiem czy to dobrze czy zle czy do nich dzwonic czy poczekac jeszcze bo jest wczesnie ale juz mnie brzuch z nerwow boli... Aaaa straszne to czekanie!!! a nie wiem czy w koncu 1 zaplodniona czy 2 czy przetrwalo czy sie rozwija dobrze ehhh. I standardowo obudzilam sie o 7 i czekam na telefon
 
Hej, dziewczyny w ktorej dobie do Was zadzwonili jak mialyscie odroczony transfer w 5 czy w 6?

Dzisiaj jest 5 doba i nie zadzwonili jeszcze a zawsze dzwonili przed 8 rano.. Nie wiem czy to dobrze czy zle czy do nich dzwonic czy poczekac jeszcze bo jest wczesnie ale juz mnie brzuch z nerwow boli... Aaaa straszne to czekanie!!! a nie wiem czy w koncu 1 zaplodniona czy 2 czy przetrwalo czy sie rozwija dobrze ehhh. I standardowo obudzilam sie o 7 i czekam na telefon
Do mnie dzwonili w 6 dobie
 
Cześć dziewczyny chciałam Was spytać o radę w sprawie przebiegu samej inseminacji. Czy zawsze jednocześnie podczas podawania nasienia lekarz monitoruje USG gdzie je podaje? Czy inseminacja jest też prowadzona na ślepo bez USG?
Ja miałam 3 inseminację i tylko przy jednej lekarz zrobił usg po wpuszczeniu nasienia
 
reklama
Do góry