reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witam. W tym miesiącu miałam podchodzić do inseminacji. Zrobiłam wszystkie badania potrzebne I wyszła mi cytomegalia.
IGg 227 iGm 2,23 norma dodatni od 1.0
Wizytę mam w środę, czy ktoś może miał doświadczenie z cytomegalia i czy dyskwalfikuje mnie to całkiem czy na czas dodatniego wyniku ? 🥺
 
Witam. W tym miesiącu miałam podchodzić do inseminacji. Zrobiłam wszystkie badania potrzebne I wyszła mi cytomegalia.
IGg 227 iGm 2,23 norma dodatni od 1.0
Wizytę mam w środę, czy ktoś może miał doświadczenie z cytomegalia i czy dyskwalfikuje mnie to całkiem czy na czas dodatniego wyniku ? 🥺
Cześć, przeciwciała w klasie IgG świadczą o tym, ze przebylas w przeszłości cytomegalie, najważniejszy jest wynik IgM jeśli chodzi o aktywna postać choroby :)
 
Cześć dziewczyny.
Zrobiłam dzis test sikany (kwarantanna, więc nie mogę iść na bete). Dziś 13dpt. Czy to możliwe, że jeszcze zastrzyki przed punkcja przekłamują test? Boje się cieszyć.
Pozdrawiam, miłego dnia! :*
 

Załączniki

  • 20211101_064739.jpg
    20211101_064739.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 39
Cześć dziewczyny.
Zrobiłam dzis test sikany (kwarantanna, więc nie mogę iść na bete). Dziś 13dpt. Czy to możliwe, że jeszcze zastrzyki przed punkcja przekłamują test? Boje się cieszyć.
Pozdrawiam, miłego dnia! :*
Nie sądzę zeby do byl zastrzyk😁😁 gratuluję po cichu !!! Kiedy Ci sie konczy kwarantanna?
 
reklama
A kiedy masz wizyte u lekarza? Ja nie mialam nigdy z tym doswiadczen ale moze dostaniesz jakies leki i ppo wyleczeniu bedziesz mogla podejsc do iui
Wizytę mam w środę. Ale z moją cierpliwością ciężko mi wytrzymać i szukam jakiś informacji ale wiadomo jak to jest diagnozować się z internetem.
 
Do góry